Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 25d. 15:22

M.Matulaitytė-Feldhausen: Aleliuja ir amen, šventoji komunikuojanti Lietuva

Milda Matulaitytė-Feldhausen
Asmeninio albumo nuotr. / Milda Matulaitytė-Feldhausen

Ne tik kad niekas, bet svarbiausia – jokiomis aplinkybėmis. Antai, anądien viduryje gatvės su taksistu turėjome šiek tiek lukterėti, mat kita vairuotoja vidury gatvės, tik kitoje pusėje panūdo būtinai tuo metu ir būtinai toje vietoje pasižaisti su savo „telefonus mobilis“ ir mus šiek tiek blokavo. Na, mes jai buvome nė motais – suprantama, kai esi tokiame intymiame meilės ryšyje, aplinkinis pasaulis išnyksta.

Tiesa, teisybės dėlei reikėtų pastebėti, kad tas pasaulis permanentiškai išnyksta 99,99 procentams Lietuvos gyventojų ir visai nesvarbu, kurioje vietoje jis bebūtų ar kokioje situacijoje.

Telefonus mobilis lietuvio širdį užkariavo palengva, bet, panašu, visiems laikams. Ir taip stipriai, kad jos, na, tos meilės, iš ten niekas nebeišmuš.

Su telefonu lietuvys keliasi, su telefonu lietuvys gulasi. Į vieteles ten, kur karalius vienas ir pėsčias vaikšto, lietuvys eina su telefonu. Pypt pypt, kligt, cinkt, brrrr, vibru vibru – lietuvio ausiai maloniausi garsai. O tai, kas lietuviui maloniausia, lietuvis dosniai dalijasi su kitais – išvietėje jam yra ypač malonu aptarti tetos Aldutės reikalus, Ikėjoje, šlamščiant kukuliukus, jam svarbu, kad visi aplinkiniai (tokius pačius kukulius bešlamščiantys), būtinai sužinotų apie jį ir jo „ak, koks tobulai perspektyvus yra mano dėvėtų padangų verslas, o aš pac koksai kietas esu – verslinykas iš Pabradės su volviaku“.

Autobusuose lietuvis skuba su aplinkiniais pasidalinti kiečiausiomis „kaip vakar naktį su chebra kvasinome“ naujienomis, vairuodamas taksi savo darbo metu jis niekaip neatsispiria pagundai pakelti ragelio ir pranešti skambinusiajam, kad dabar tai jau „tikrai nemagu, nes rabotaju“.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:14
01:53
23:12

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"