Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 11d. 18:00

Milda Matulaitytė-Feldhausen: Kodėl jūsų moteris būtent su jumis nejaučia orgazmo?

Milda Matulaitytė-Feldhausen
Asmeninio albumo nuotr. / Milda Matulaitytė-Feldhausen

Šelmi, na nes tu tiesiog esi ne kažką lovoje – atsakymas labai paprastas ir nėra ko čia giliai kapstyti. Su tavim nejaučia, o su kitais – visada jaučia, todėl tau jau pats laikas susimąstyti. Gerai, jau gerai, čia nuostabus rudeniškas oras ir žeme besiridinėjanti saulė kelia nenumaldomą norą šmaikštauti.

Pastarieji dešimtmečiai, regis, mus išlaisvino. Vis daugiau kalbame apie įvairiausias tabu temas, kurios dar neseniai išvis neegzistavo. Vaginos & co, mėnesinės, orgazmai – šitie žodelyčiai pelnytai skinasi kelią į mūsų kasdienybę ir aplink save jais mėtomės jau neberaudonuodami.

Kad jos, moterys, turi vaginą, tai, berods, dabar žino kiekvienas šiek tiek labiau prakutęs vyras. O ir neprakutęs, tas irgi, panašu, kad žino. Dar jis žino, kad ir moteris, ne tik vyras turėtų patirti pasitenkinimą, jei jau abu „iki to“ priėjo. Ir svarbiausia, ką jis žino, kad kai moteriai „skauda galvą“, jai nebūtinai ją išties skauda, o kai moteris labai garsiai dejuoja, tai dar nereiškia, kad ji jaučia tą palaimingąjį didįjį „O“ arba – orgazmą.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Komentarai: 12

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

05:04
01:14:26
01:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"