Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 21d. 18:38

Naujausios laidotuvių tendencijos: su kuo gi į kapą gulsite jūs?

Laidotuvės (asociatyvi nuotrauka)
123RF.com nuotr. / Laidotuvės (asociatyvi nuotrauka)

Jūs be galo mylite savo augintinį, su juo keliaujate, su juo miegate, nebeįsivaizduojate savo gyvenimo be jo, o žodžius „iki mirtis mus išskirs“ jūs norėtumėte ištarti ne savo partneriui, o savo augintiniui? Tačiau neskubėkite, gal jums visai ir neprireiks su juo skirtis. Vokietijoje ar Šveicarijoje jūs jau galite pasilaidoti kartu su savo gyvūnu. Ar atvirkščiai – gyvūną su savimi.

Gyvūnų kremavimas, gyvūnų laidotuvės, gyvūnų kapinės – atsisveikinimas su mylimais augintiniais dažnu atveju nelabai ir besiskiria nuo atsisveikinimo su žmogumi. Internetai yra pilni patarimų, kaip tinkamai atsisveikinti su mylimu augintiniu, kaip turėtų atrodyti „tikros“ augintinio laidotuves, kokias maldas kalbėti ar kokias giesmes (ar dainas) atlikti laidotuvių metu.

Ypač pastarieji – koronaviruso – metai parodė, kad žmogus ir gyvūnas yra artimesni vienas kitam nei bet kada iki šiol. Tačiau meilė gyvūnams kuo toliau, tuo labiau įgauna ir keistų formų: tarkim, Šveicarijos gyvūnų prieglaudos nebesistebi nuo staiga įsiplieskusios žmonių meilės šunims Prancūzijoje – mat apribojimo metu kurį laiką laisvai į lauką ten galėjo išeiti tik žmonės, laikantys gyvūnus ar noro gyvūną iš prieglaudos... lyzinguotis. Tiesa, Šveicarijoje tai nėra jokia naujovė, atvirkščiai, tai yra būdas ne tik valgyti sveiką, ekologišką mėsą, tačiau tokiu būdu ir paremti vietinius ūkininkus (galvijų nuomos esmė yra labai paprasta – žmogus gali įsigyti norimą galviją ir atiduoti ūkininkui jį auginti, iki jį užaugusį paskers, žinoma, už atitinkamą mokestį), tačiau noras lyzinguotis šunis ypač išaugo pandemijos laikotarpiu.

Nauji metiniai prenumeratoriai gauna kalėdinę eglutę dovanų!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:30
01:20
03:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"