Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 5d. 18:00

„Inc.“: milijardus uždirbusi Sarah Blakely dalijasi patarimais, kaip bet kurią idėją paversti sėkmingai veikiančia įmone

Sara Blakely
Tribune News Service nuotr. / Sara Blakely

Peržiūrėjus visas naujųjų Sarah Blakely meistriškumo kursų dalis, kurių yra net 14 ir kurioms prireikė daugiau kaip trijų valandų, įsitikinau, kad „Spanx“ įkūrėjai pavyktų įgyvendinti viską, ką tik sumanytų.

Patarimai, įžvalgos ir strategijos, kuriuos savo internetiniuose kursuose siūlo S.Blakely, tinka visiems verslininkams, nepriklausomai nuo to, ar jie ieškotų naujos idėjos, ar augintų jau įsteigtą įmonę. Tuos, kurie verslo imasi savo jėgomis, ji pamokys, kaip sumanyti idėją, kaip ją paversti produktu arba paslauga ir paskui įtikinamai parduoti.

S.Blakely istorija išties verta dėmesio. Turėdama 5 000 USD santaupų prieš 20 metų ji įsteigė įmonę „Spanx“. Ji neturėjo jokios patirties nei mados pasaulyje, nei mažmeninės prekybos srityje, verslo kursų irgi nebuvo baigusi. Vienintelė patirtis buvo ta, kad septynerius metus ji tiesioginiu būdu klientams pardavinėjo fakso aparatus ir taip išmiklino savo pardavimo įgūdžius.

Štai kelias, kuriuo eidama S.Blakely idėją gaminti tampres pavertė verslo imperija, ir patarimai, kaip jūs galėtumėte savo verslo svajones paversti tikrove.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Temos: 2 Verslas Sėkmė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"