Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šaudyklės „Arma 3“ pristatymas

Žaidimas „Arma 3“
Arma3.com iliustr. / Žaidimas „Arma 3“
Šaltinis: Žaidimų balsas
1
A A

2030 metai. Pasaulyje vyksta suirutė ir, kaip visada, pilna politinių intrigų. Turkija paveikta ekologinės ir technogeninės katastrofos, JAV kariniai daliniai nuožmiai kariauja su Kinija dėl Ramiojo vandenyno salų. Sustiprėjęs Iranas pradeda agresyvią ekspansiją į Viduržemio jūros teritorijas. NATO karinis blokas meta savas pajėgas Irano sustabdymui ir grėsmės viduržemio jūroje neutralizavimui.

Pradedama vykdyti slapta operacija pavadinimu „Magnitudė“, kurioje dalyvauja specialus britų karinis dalinys, o jo kapitonu taps pagrindinis „Arma 3“ veikėjas Scotas Milleris. Dalinio užduotis – slapta įsibrauti į priešo valdomą bei uoliai saugomą Viduržemio jūros salą ir pavogti itin svarbius dokumentus, galinčius lemti visą karo eigą.

Deja, kareivių išlaipinimo į salą metu jūsų būrys užpuolamas, visi kariai žūsta. Išgyventi pasiseka tik vieninteliam kapitonui S.Milleriui.

Likimas jam pateikė nesaldžią dovanėlę: likęs vienas jis stengsis išlikti gyvas priešų pilnoje saloje. Jeigu pasiseks, jis sulauks pastiprinimo. Bet svarbiausia užduotis išlieka ta pati: surasti ir nugvelbti svarbius Irano dokumentus.

Plačiau apie žaidimą – video pristatyme:

VIDEO: Šaudyklės „Arma III“ pristatymas
  • Kūrėjas: „Bohemia Interactive“;
  • Leidėjas: „Steam“;
  • Žanras: karinis simuliatorius, taktinė šaudyklė;
  • Platforma: PC;
  • Išleidimo data: 2013 m. rugsėjo 12 d.
Žaidimų balsas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT