TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apdovanojimuose „Lietuvos e.Pasiekimas 2011“ nominuota internetinė televizija 15min.tv

„Lietuvos e.Pasiekimas 2011“ apdovanojimas
Aslietuvai.org nuotr. / „Lietuvos e.Pasiekimas 2011“ apdovanojimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę judėjimas „Aš Lietuvai“ išdalino apdovanojimus „Lietuvos e.Pasiekimas“, kuriuose buvo nominuota ir nemokama internetinė televizija 15min.tv.

Šių apdovanojimų tradiciją judėjimui „Aš Lietuvai“ praėjusiais metais perdavė Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Vyriausybės, anksčiau teikęs „Naujojo knygnešio“ apdovanojimus.

Pirmoje nominacijoje „e.Pasiekimas: Didžiausia pridėtinė vertė“ nugalėtojais tapo VĮ Registrų centras ir LR ūkio ministerija už galimybę įregistruoti įmonę neišėjus iš namų. Šioje kategorijoje taip pat buvo nominuota nemokama internetinė televizija 15min.tv bei  Vilniaus miesto viešojo transporto e.Bilieto sistema.

Antroje nominacijoje „e.Pasiekimas: Geriausia komanda“ geriausia pripažinta naujienų portalo Lrytas.lt komanda už pažangiausius internetinės žiniasklaidos sprendimus – video transliacijas, laidas internete, „iPhone“ ir „iPad“ aplikacijas ir kitas iniciatyvas. Nominacijoje taip pat varžėsi VĮ Registrų centras ir paveikslėlių redagavimo programos „Pixelmator“ kūrėjai, parodę, kad lietuviai gali kurti pasaulinio lygio elektroninius produktus.

Trečioji „e.Pasiekimo“ nominacija buvo skirta už „Geriausią pilietinę iniciatyvą“. Ja pripažintas jau metus veikiantis grupės „Mano valstybė“ projektas „Ką Veikia Valdžia“. Svetainė Kaveikiavaldzia.lt sudaro sąlygas visuomenei geriau suprasti, kas yra svarstoma aukščiausiose valstybės valdymo institucijose, ir padėti aktyviems piliečiams lengviau įsitraukti į svarbių sprendimų priėmimą. „Geriausia pilietine iniciatyva“ taip pat pretendavo tapti didžiausia Baltijos šalyje interneto tendencijų konferencija „Login“ ir socialinis mainų tinklas Mainyk.lt.

Nominacijoje „e.Pasiekimas: Populiarinimas ir vartojimo augimas“ apdovanojimą atsiėmė viešųjų bibliotekų projekto Bibliotekos pažangai atstovai. Šiuo socialiai atsakingu projektu siekiama paskatinti Lietuvos gyventojus išnaudoti informacinių technologijų teikiamas informacijos paieškos ir bendravimo galimybes. Kategorijoje buvo nominuotas ir socialinis interneto tinklas „Facebook“ – už tai, kad į vieną tinklą sujungė pusę Lietuvos interneto vartotojų, ir elektroninę kartų atskirtį mažinantis projektas „Langas į ateitį“.

Nominacija „e.Pasiekimas: Nacionalinė strateginė inovacija“ už vieningą elektroninių dokumentų formatą ADOC/MDOC atiteko Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybai. Dėl apdovanojimo už nacionalinę strateginę inovaciją taip pat varžėsi Informacinio verslo paslaugų įmonė bei LR švietimo ir mokslo ministerija už švietimo portalą Emokykla.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 TV Internetas
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT