Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eurą pasitinkant: programėlės, kurios padės planuoti biudžetą 2015 metais

Prekyba akcijomis išmaniajame telefone
Scanpix nuotr. / Prekyba akcijomis išmaniajame telefone
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujieji metai – puikus atspirties taškas naujiems planams ir svajonėms. Dalis svajonių, tokių kaip naujas butas, kelionės ar automobilis, tiesiogiai susijusios su mūsų finansinėmis galimybėmis, todėl greičiausiai daugelis norėtų bent šiek tiek sumažinti nereikalingas išlaidas ir savo pajamas nukreipti ten, kur norėtųsi labiausiai.

Į išlaidas bent jau metų pradžioje derėtų atkreipti dėmesį ir todėl, kad turėsime naują valiutą ir kuris laikas visi parduotuvių virtinose matomi pirkiniai atrodys neįtikėtinai pigūs.

Remdamiesi tinklalapio „tomsguide.com“ rekomendacijomis, pateikiame geriausių finansų planavimui skirtų mobiliųjų programėlių sąrašą, kurios kitąmet gali tapti jūsų išmaniuoju pagalbininku ir padėti sutaupyti.

„Level Money“

Kai susiejate savo sąskaitas su programėle, „Level Money“ numato jūsų įplaukas, nustato išlaidas mokesčiams, o tuomet paklausia, kokį procentą pinigų norite skirti santaupoms.

Tai nemokama ir lengvai naudojama finansų skaičiavimo aplikacija, kuri sinchronizuojasi su jūsų banko ir kredito kortelių sąskaitomis tam, kad parodytų, kiek pinigų galite išleisti šiandien, ateinančią savaitę ir mėnesį.

Kai susiejate savo sąskaitas su programėle, „Level Money“ numato jūsų įplaukas, nustato išlaidas mokesčiams, o tuomet paklausia, kokį procentą pinigų norite skirti santaupoms. Vėliau „Level Money“ paprastu infografiku parodo, kiek pinigų galite išleisti per dieną ar savaitę.

Tiesa, programėlė yra patogi, tačiau nelanksti – trūksta kategorijų ir ji prastokai paskirsto išlaidas.

Platforma: „Android“, „iOS“

„You Need a Budget“

„You Need a Budget“ yra labai populiari biudžeto ir asmeninių finansų programėlė įprastiniams kompiuteriams, o jos mobili versija, skirta „iOS“ ir „Android“ platformoms, įneša dar daugiau funkcionalumo į ir taip nemenką paketą.

Ši nemokama programėlė leidžia sinchronizuoti informaciją su mobiliais įrenginiais ir kompiuteriu, greitai įtraukti naujus pavedimus, pasižiūrėti, kokia dalis jūsų biudžeto pasiekiama skirtingose kategorijose, ir pamatyti savo pavedimų istoriją. Tačiau tam, kad turėtumėte šią programėlę, jums telefone reikės ir įprastiniame kompiuteryje naudojamos versijos.

Platforma: „Android“, „iOS“

You Need a Budget nuotr./Aplikacijos „You Need a Budget“ vartotojo aplinka
You Need a Budget nuotr./Aplikacijos „You Need a Budget“ vartotojo aplinka

BUDGT

BUDGT – programėlė su aiškiu vizualiniu dizainu dėmesį skiria greitam ir sudėtingam biudžeto išlaidų sekimui. Ji leis sukurti ir valdyti mėnesinį biudžetą su pajamomis ir einamosiomis išlaidomis, o tada įvesti savo kategorijas, kurios gali būti rodomos spalvingose išlaidų diagramose.

Apskritimų diagramos ir aiškus meniu leidžia patogiai matyti savo išlaidas.

BUDGT neturi tiek daug funkcijų kaip kitos, tačiau bus geras sprendimas tiems, kas neturi didelių poreikių.

Platforma: „iOS“

„Spendee

Dar viena malonaus dizaino biudžeto ir išlaidų sekimo programėlė turi spalvingą ir lengvai valdomą vartotojo aplinką. Išlaidos patogiai rodomos skirtingose kategorijose su galimybe greitai ir patogiai nufotografuoti sąskaitas ir jas archyvuoti.

Srauto mygtukas jums leis lengvai naršyti po išlaidų istoriją, o peržiūros režimas parodys išlaidų infografikus, taip pat ir kategorijas, kam išleidžiate daugiausia pinigų.

Platforma: „Android“, „iOS“

„Expense Manager“

Markuso Hintensteinerio „Expense Manager“ yra tarsi išlaidų registravimo ir biudžeto planavimo griaučiai, kurie leidžia fiksuoti biudžetą ir greitai įrašyti išlaidas.

Programėlės pagrindiniame puslapyje galite matyti šio mėnesio išlaidas, kiek liko iki nustatytos biudžeto ribos, taip pat ir išlaidų istorijos paiešką. Kai kurios funkcijos, tokios kaip išlaidų grupavimas apskritoje diagramoje, galimos tik mokamoje versijoje.

Platforma: „Android“

„One Touch Expenser“

Ši programėlė leis padalinti jūsų biudžetą į kategorijas, tokias kaip maistas, išlaidos sveikatai ar pramogoms, o tuomet išlaidas paskirstyti su priminimais ir jas stebėti bėgant laikui.

Patogūs valdikliai leis greitai priskirti išlaidas, fotografuoti čekius arba užsistatyti priminimus, pavyzdžiui, apie komunalinių paslaugų įmokas.

Platforma: „Android“

„Goodbudget“

Ši aplikacija išlaidas suskirsto į kategorijas pasinaudodama paprastu principu – jas sudeda į specialius skaitmeninius vokelius. Vartotojai savo numanomas pajamas suskirsto į „vokus“, tokius kaip pirkiniai, pramogos, degalai ir pan.

Nemokama programėlės versija leidžia pasidaryti dešimt tokių vokų, o papildomai sumokėjus vokų skaičius yra neribotas, biudžetą galima sinchronizuoti su penkiais įrenginiais.

Platforma: „Android“, „iOS“

Goodbudget nuotr./Goodbudget aplikacija
Goodbudget nuotr./Goodbudget aplikacija

„Toshl Finance“

„Toshl Finance“ ant jūsų išlaidų planuotojo uždeda monstrus iš filmukų, kurie palaiko kompaniją, kol planuojate biudžetą. Kai sukuriate „Toshl“ paskyrą, galite susikurti savo reikmėms pritaikytą biudžetą (vienkartinį, dieninį, savaitinį, mėnesinį ar metinį).

Greitas sąskaitos išrašas, pakartotinė sąskaitos ir eksportuojamos išlaidų ataskaitos sudaro paprastą, tačiau galingą išlaidų planavimo įrankį. Be to, ši programėlė gali būti sinchronizuota su kitais įrenginiais.

Platforma: „Android“, „iOS“

„Mint.com Personal Finance“

„Mint.com Personal Finance“ puikiai tiks tiems, kas ieško šiek tiek daugiau nei tik išlaidų planavimo programėlės. Ši programėlė be planavimo ir išlaidų sekimo leidžia įvertinti ir bendrą savo finansinę būseną.

Be to, „Mint.com Personal Finance“ sudaro galimybę sinchronizuoti jūsų banko ir kortelės duomenis taip, kad galėtumėte patogiau stebėti savo finansinę situaciją.

Jeigu jums reikia tik paprastos programėlės finansų planavimui, „Mint.com Personal Finance“ tikrai bus per daug, bet jei norite rimtesnio analizės įrankio, ji gali būti puikus sprendimas.

Platforma: „Android“, „iOS“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT