Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugsėjo 13d. 13:31

HP perka „Samsung“ spausdintuvų verslą už 1,05 mlrd. dolerių

HP daugiafunkcinis spalvotas lazerinis spausdintuvas „HP Color LaserJet CM 3530“.
HP nuotr. / HP daugiafunkcinis spalvotas lazerinis spausdintuvas „HP Color LaserJet CM 3530“.

HP pranešė, kad pasiekė susitarimą su „Samsung Electronics“ dėl spausdinimo įrangos gamybos padalinio įsigijimo. Nurodyta 1,05 mlrd dolerių sandorio suma. Pasak HP atstovų, sandoris bendrovei leis 55 mlrd. dolerių vertinamoje kopijavimo aparatų gamybos srityje sukelti revoliuciją, biurų kopijavimo aparatus keičiant daugiafunkciniais spausdintuvais.

Bendrovė pažymi, kad šiam sektoriui reikia naujovių, o šiuo metu rinkoje esantys kopijavimo įrenginiai daugiausia atstovauja senus ir sudėtingus prietaisus su dešimtimis keičiamų detalių, reikalaujančių neefektyvių susitarimų dėl aptarnavimo ir palaikymo.

HP tikisi, kad susitarimas sustiprins jų lyderystę lazerinių spausdintuvų srityje, kurioje įmonė jau daugelį metų bendradarbiauja su „Canon“. Kartu su šiuo pirkiniu HP gaus daugiau nei 6500 spausdinimo srities patentų ir 6 tūkst. naujų darbuotojų, įskaitant 1300 mokslininkų ir inžinierių.

Įsigijusi „Samsung“ padalinį HP tikisi susidoroti su sudėtinga padėtimi šioje srityse: namų spausdintuvų pardavimas nenumaldomai mažėja. 2015 metais spausdintuvų padalinys „Samsung“ atnešė apie 1,8 mlrd. pajamų, tačiau pelno - ne.

Maždaug prieš dešimt mėnesių buvo užbaigtas „Hewlett-Packard“ padalijimo į dvi bendroves procesas: „HP Enterprise“ sutelkė savo pastangas į įrangos pardavimą verslo klientams, o HP - asmeninius kompiuterius ir spausdintuvus. Prieš kelias dienas „HP Enterprise“ už 8,8 mlrd. dolerių dalį savo sukurtos programinės įrangos sutiko parduoti britų kompanijai „Micro Focus“.

topcom.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

04:42
01:06
12:37

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT