Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 13d. 08:26

Indonezija gamina laivą-tanką – kokia bus šio ginklo paskirtis?

tbank
„Antasena Tank Boat“ ©Gamintojo nuotrauka
Karinių katerių būna įvairių, bet retas yra vadinamas tanku. Indonezijoje gaminamas „Antasena Tank Boat“ turėtų būti kažkas panašaus į milžinišką plaukiojantį tanką.

Indonezija – tai salų valstybė. Tiesą sakant, ją sudaro tūkstančiai salų, kurių gynyba gali būti pakankamai sudėtinga. Ir greitaeigiai kateriai čia yra tiesiog būtini. „Antasena Tank Boat“ – tai hibridinis kateris, kurio bandymai prasidėjo balandžio pabaigoje. Indonezija ketina įsigyti daug tokių katerių, jei bandymai bus sėkmingi.

Kodėl jis vadinamas tanku? Dėl vienintelės priežasties – bokštelio su 30 arba 105 mm pabūklu. Jis yra skirtas naikinti taikiniams vandenyje ir ant žemės. „Antasena Tank Boat“ turės ir 7,62 mm kulkosvaidį ir dar galės leisti raketas. 270 milijonų žmonių valstybė yra išsidėsčiusi per daugiau nei 17 tūkstančių salų, todėl šios galimybės yra labai svarbios.

„Antasena Tank Boat“ turės 30 arba 105 mm pabūklą tanko bokštelyje ©Gamintojo nuotrauka
„Antasena Tank Boat“ turės 30 arba 105 mm pabūklą tanko bokštelyje ©Gamintojo nuotrauka

„Antasena Tank Boat“ viduje galės dirbti 20-60 karių – 18 metrų ilgio laivui tai yra didelis skaičius. Į priekį jį stums du 1200 AG MAN varikliai, sujungti per hibridinę jėgainę. Su pilnu degalų baku „Tank Boat“ galės įveikti apie 960 km, o maksimalus greitis sieks 40 mazgų (74 km/val.)

„Antasena Tank Boat“ padės kariam persikelti iš vienos salos į kitą, naikins priešo sausumos techniką ir patruliuos Indonezijos vandenyse taikos metu. Jei bandymai bus sėkmingi, šie kateriai bus siūlomi ir kitoms šalims. Jie gali plaukti ir pakankamai sekliuose vandenyse, yra labai manevringi ir greiti, todėl turėtų sudominti kitas pakrančių ir salų valstybes.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

00:40
00:49
00:10

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT