TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviai šmaikščiai pristato savo sprendimą, leidžiantį valdyti banko paslaugas gestais ir balsu

„Etronika“ banko paslaugų valdymo gestais ir balsu pristatyme savo sąskaitą tikrina šuo Reksas, kuriam pateikiami išskirtiniai pasiūlymai maistui įsigyti bei gauti paskolą būstui – būdai.
Kadras iš „YouTube“ / „Etronika“ banko paslaugų valdymo gestais ir balsu pristatyme savo sąskaitą tikrina šuo Reksas, kuriam pateikiami išskirtiniai pasiūlymai maistui įsigyti bei gauti paskolą būstui – būdai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Banko paslaugas valdyti judesiais pernai pasiūliusi Lietuvos kompanija „Etronika“ ženkliai patobulino savo projektą: atnaujinta vartotojo sąsaja, programą galima valdyti ne tik gestais, bet ir žodžiais, o vartotojas identifikuojamas iš veido ir balso. Ruošdamasi pristatyti naujoves pasaulinei rinkai bendrovė sukūrė šmaikštų vaizdo įrašą.

„Etronika“ buvo viena pirmųjų bendrovių, gavusių išankstinį „Microsoft“ leidimą kurti komercinius projektus naudojant judesių valdiklį „Kinect“.

Pirminį sprendimą ji pristatė pernai rudenį, o sulaukusi didelio tarptautinės žiniasklaidos susidomėjimo nusprendė jį tobulinti.

Vakar vykusiame „Microsoft Lietuva“ pristatyme kompanija pademonstravo atnaujintą sprendimo versiją. Lietuvaičių sukurtą programą jau galima valdyti ne tik gestais, bet ir balsu, nebereikia įsiminti slaptažodžių, mat vartotojas identifikuojamas iš veido ir balso. Taip pat pakeista programos vartotojo sąsaja.

„Idėja labai paprasta – kam vargti su klaviatūra ir pele, jei galime tiesiog pasakyti: „Pervesk mamai tūkstantį litų“, – sakė bendrovės „Etronika“ direktorius Kęstutis Gardžiulis.

Prisijungus prie el. bankininkystės sistemos vartotojai gali matyti sąskaitos išrašus, specialius pasiūlymus, atlikti pervedimus ir kitus veiksmus. Atsitraukus nuo „Kinect“ valdiklio sistema automatiškai nutraukia sesiją.

K.Gardžiulis pripažino, kad kol kas sistema nėra visapusiškai patikima, todėl prieš išleidžiant į rinką ji dar bus tobulinama. Tačiau ji jau turi papildomas apsaugos priemones, pavyzdžiui, galima nustatyti, kad prisijungiant prie sistemos ar atliekant pervedimą žmogus turėtų telefone įvesti savo PIN kodą.

Atnaujintą programos versiją lietuviai pristatys ir užsienio žurnalistams bei tarptautinėms kompanijoms. Jau šį savaitgalį „Etronika“ keliaus į vieną didžiausių informacinių technologijų renginių Europoje – konferenciją „Mobile World Congress“, kuri vyks Barselonoje.

„Etronika“ paruošė ir šmaikštų vaizdo įrašą, kuriuo pristato savo sprendimą. Jame banko paslaugas gestais ir balsu valdo moteris, o jai pasitraukus nuo televizoriaus savo sąskaitą nusprendžia patikrinti šuo Reksas, kuriam pateikiami išskirtiniai pasiūlymai maistui įsigyti bei gauti paskolą būstui – būdai.

Vaizdo įrašo pabaigoje žiūrovams pateikiama dar viena staigmena. Kokia – siūlome pasižiūrėti:

VIDEO: ETRONIKA Kinect App Using NUI for Online Banking

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT