Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 22d. 17:45

„Linkomanija“ nebeveikia net nesulaukusi teismo sprendimo įsigaliojimo

Išjungtas tinklalapis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Išjungtas tinklalapis

Praėjus vos dviem dienos po to, kai Vilniaus apygardos teismas paskelbė svetainei „Linkomanija.net“ nepalankų sprendimą, pastaroji svetainė nebeveikia. Tiesa, tai – ne pernelyg operatyvaus ir uolaus teismo sprendimo vykdymo rezultatas, o techninių nesklandumų Švedijoje pasekmė.

Kaip „Linkomanijos“ „Facebook“ paskyroje rašo šios paskyros valdytojai, „Nulinko LM interneto tiekėjas. Būna ir tokių sutapimų. Tikimės, kad greitai veiks“.

Pirmieji nusiskundimai dėl svetainės veikimo sutrikimų šios svetainės paskyroje feisbuke atsirado netrukus po pusiaudienio.

„Linkomanijos“ prieglobos paslaugą, Vilniaus apygardos teisme pateiktais duomenimis, teikia Švedijos įmonė PRQ.

Pirmadienį teismas nusprendė, kad kai kurie Lietuvos interneto paslaugų teikėjai – „Telia“, „Bitė“, LRTC, „Cgates“, „Init“, „Balticum TV“, „Splius“ ir „Penkių kontinentų komunikacijos centras“ – privalės pačių pasirinktomis priemonėmis, bet už ieškovo (Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos, LATGA) lėšas uždrausti savo paslaugų vartotojams pasiekti „Linkomanijos“ interneto svetainėje esančią dalinimosi rinkmenomis internete platformą.

Sprendimas, jo neapskundus, įsigaliotų po 30 dienų, tačiau bendrovės šį sprendimą ketina skųsti – ne dėl to, kad būtų piratavimo šalininkės, o dėl to, kad ši byla gali būti precedentinė ir turėti įtakos platesnės turinio blokavimo internete praktikos išsivystymui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT