Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nebereikia laukti, kol katinas baigs naudotis Jūsų „iPad”

„StartupWeekend Lithuania 2012” renginyje pristatytas kompiuterinis žaidimas, kurį galite žaisti kartu su savo katinu.
„StartupWeekend Lithuania 2012” organizatorių nuotr. / Darius Pauliukevičius, Darius Devėna Karolis Makrickas
Šaltinis: KTU „StartupSpace“
0
A A

Jūsų katinas turbūt pyksta, kai savo naujajam planšetiniam kompiuteriui skiriate daugiau laiko, nei jam. Savaitgalį Televizijos bokšte „Silicon Valley Comes to the Baltics“ konferenciją palydėjusiame VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamame „StartupWeekend Lithuania 2012” renginyje pristatytas kompiuterinis žaidimas, kurį galite žaisti kartu su savo katinu.

Tai paprastas žaidimas, kuriame reikia sprogdinti spalvotus objektus ir rinkti taškus. Jo kūrėjas Karolis Makrickas sako, kad šis žaidimas puikiai tinka užimti kelioms laisvoms minutėms. Tiesa, jei Jūsų katinas nebus nusiteikęs prisijungti prie žaidimo – nieko tokio, nes žaidimas vis gi sukurtas žmonėms. Tiesiog tinka ir katėms. Tiesa, nebandykite jo leisti žaisti savo šuniui – greičiausiai jis tik sugadins kompiuterį.

Ar tiesa, kad šį žaidimą galima žaisti su savo katinu?

Tiesiog pagalvojau, kad kol katinas žaidžia su mano „iPad”, tai aš negaliu žaisti ir reikia sukurti kažką tokio, kad galėtume kartu naudotis. Yra tokia kategorija žaidimų skirtų katėms. Tačiau šunims nėra, nes jie nelabai skiria spalvas ir kreipia dėmesį į tai. Katinai pastebi, kai laksto virtuali pelė arba lazerio šviesa ir jie žaidžia.

Ar gali katinas sugadinti planšetinį kompiuterį?

Šuo tai gal ir gali, bet katė – tai ką ji ten, jai atsibosta ir ji nueina. Vis tiek kompiuteriai yra su apsauginiu stiklu, tai su nagais gi nesubraižys.

Kada planuojate paleisti žaidimą į rinką?

Arba labai greitai padarysime arba užsimiegoję darysime dar pusę metų. Tai yra projektas tik dėl smagumo, o ne svarbiausia mūsų veikla. Žaidimo dizaine mes naudojame ne pieštas peles, o lipdytas iš plastilino, nuskenuotos ir įkeltos į žaidimą. Tokiu būdu sutaupome daug laiko 3D modeliavimui.

Koks žaidimo turinys?

Tu žaidi kaip katinas. Tame žaidime yra katinas, kuris saugo atskirose erdvėse maisto produktus nuo pelių. Reikia greitai spaudyti ant artėjančių pelių, kad jos nepavogtų sūrio ar kito daikto. Pati esmė, kad tu turi tris minutes laisvas, įsijungi, paspaudai, įveiki kelis lygius ir tiek. 

Jei namuose yra katė, tai tu pradedi žaisti, ji ateina pasižiūrėti ką veiki ir prisijungia žaisti kartu.  Bet iš esmės tai žaidimas daugiau vaikams skirtas – ryškios spalvos, spalvotos figūrėlės.

VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas renginys „Silicon Valley Comes to the Baltics“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Logotipas/Kuriame ateitį kartu
 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT