Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Oficialu: „iPhone 5“ bus pristatytas spalio 4 dieną

Išmanusis telefonas „iPhone“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Išmanusis telefonas „iPhone“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kompanija „Apple“ išplatino oficialų kvietimą į kitą antradienį, spalio 4 dieną, vyksiantį renginį, kuriame bus pristatyta nauja išmaniojo telefono „iPhone“ versija.

Įvairūs technologijų tinklaraščiai ir naujienų portalai kone pusmetį spėliojo, kada bus pristatytas „iPhone 5“ (spėjama, būtent toks bus naujos telefono versijos pavadinimas) ir kokios bus jo techninės charakteristikos.

Šiandien „Apple“ išplatino pirmąją oficialią informaciją, susijusią su nauja telefono versija – kvietimą technologijų žurnalistams į naujojo „iPhone“ pristatymo renginį, praneša Gizmodo.com.

Kaip įprasta šiai kompanijai, į renginį kviečiama paveikslėliu. Jame – keturios ikonos.

Pirmoji – kalendoriaus lapelis su pažymėta renginio data. Antroji – laikrodis, rodantis 10 valandą. Trečioji – žemėlapio ikona, kuriame pažymėtas „Apple“ būstinės adresas. Ketvirtoje ikonoje yra telefono ragelis. Susiejus jį su prierašu „Let‘s talk „iPhone“ (liet. pakalbėkime apie „iPhone“), galima daryti prielaidą, kad telefone bus įdiegta aplikacija „Assistant“, leidžianti valdyti telefoną balsu.

Kalbama, kad dėl techninės įrengos reikalavimų „Assistant“ veiks tik „iPhone 5“ telefonuose. Teigiama, kad „Assistant“ galės atpažinti natūralią žmogaus kalbą (matyt, tik anglų) ir vykdyti įprastais žodžiais pasakomas komandas (pvz., „primink man, kad vėliau turiu išvesti šunį pasivaikščioti“ ar „nusiųsk Jonui žinutę, kad su juo susitiksiu 10 valandą“).

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT