Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kitą savaitę startuoja pirmasis Lietuvos žaidimų kūrėjus vienijantis renginys „Gameon“

Akimirka iš renginio Gamejam
Gameon nuotr. / Akimirka iš renginio Gamejam
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija (LŽKA) organizuoja pirmąjį renginį žaidimų kūrėjams – „Gameon“! Daugiau nei šimtas žaidimų kūrėjų iš visos Lietuvos rankas spaus ir patirtimi dalinsis jau liepos 12 dieną meno centre Rupert, Vilniuje.

„Gameon“ – pirmasis specializuotas tokios apimties renginys Lietuvoje, kuriame tikimasi sulaukti daugiau nei 140 dalyvių iš visos Lietuvos. Vilniuje susirinksiantys žaidimų kūrėjai turės unikalią progą susipažinti, pasidalinti patirtimi ir išgirsti apie kolegų pasiekimus. Nors renginys atviras visiems suskubusiems registruotis, jo programa skirta žaidimų industrijos profesionalams ar jauniems žmonėms, kurie siekia jais tapti.

„Gameon“ – pirmasis specializuotas tokios apimties renginys Lietuvoje, kuriame tikimasi sulaukti daugiau nei 140 dalyvių iš visos Lietuvos.

„Šiuo renginiu tikimės suformuoti renginių Lietuvoje tradiciją. Kiekvienai valstybei būtinas renginys, kur susirinkę tos šalies žaidimų industrijos atstovai galėtų aptarti kasdienio darbo realijas. Akivaizdu, kad Lietuvai toks renginys yra būtinas, nes nepaisant to, kad renginys vyksta atostogų sezono įkarštyje, susidomėjimas stulbinantis – išankstinės registracijos metu visos vietos buvo užpildytos likus dviems savaitėms iki renginio, tačiau mes pasiruošę priimti visus atvykusius.“ – pasakojo renginio partneris ir vienas bendrovės „Nordcurrent“ vadovų Sergejus Trofimovas.

„Gameon“ konferencijos metu bus aptartos techninės žaidimų kūrimo subtilybės – animacija, garso dizainas, darbas su Unity, tačiau netrūks ir platesnio pobūdžio pranešimų.

„Labai džiugu ir reikšminga yra tai, kad šiame renginyje sulauksime kelių ypač svarbių pranešėjų. Konferencijos metu „Microsoft“ išsamiai pristatys savo platformas ir, tikimės, atsakys į visus kūrėjams kylančius klausimus. „Gameon“ lankytojai taip pat turės progą pirmieji pamatyti, išgirsti ir pabendrauti su į Lietuvą atsikrausčiusia žaidimų leidybos bendrove „Game Insight“ ar paspausti ranką globalius „App Store“ topus užkariavusiam „100 balls“ žaidimo kūrėjui Giedriui Talžūnui“ – renginio programą pristatė Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos direktorius Gediminas Tarasevičius.

„Gameon“ konferencija vyks visą dieną. Ryte vyksiančiame suvažiavime laukiami visi Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos nariai, o nuo pietų prasidėsiančią pranešimų sesiją galės aplankyti visi, nemokamos registracijos formą užpildę asmenys. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT