Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 4d. 17:08

Programėle „MoQ“ galima bus atsiskaityti ir „Rimi“ parduotuvėse

Mokėjimų programėlė „MoQ“ prekybos centre „Rimi“
Bendrovės nuotr. / Mokėjimų programėlė „MoQ“ prekybos centre „Rimi“

Trijų mobiliojo ryšio operatorių sukurta mobiliųjų mokėjimų platforma „MoQ“ žengia į „Rimi“ parduotuves. „Rimi“ tapo pirmuoju maisto produktais prekiaujančiu mažmeninės prekybos tinklu Lietuvoje, kuriame pirkėjai už prekes gali sumokėti rankoje turėdami išmanųjį telefoną su „MoQ beta“ programėle, rašoma pranešime spaudai.

Mobiliuosius mokėjimus „MoQ“ jau priima visos 57-ios „Rimi“ parduotuvės Lietuvoje.

Atsiskaityti mobiliąja programėle „MoQ“ gali visi išmaniųjų telefonų turėtojai, nepriklausomai nuo to, ar jų telefone yra iOS, ar „Android“ operacinė sistema, bei kurio Lietuvos ryšio operatoriaus ar banko Lietuvoje paslaugomis naudojasi.

„Prekybos tinklo prisijungimas prie mobiliųjų mokėjimų tinklo gerokai išplečia „MoQ“ atsiskaitymo vietų žemėlapį. Pirkėjams tai reiškia, kad kur jie begyventų – Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kitame mieste – einant į parduotuvę pakanka turėti telefoną su jame įdiegta mokėjimų programėle. Gyventojai prekybos centruose apsiperka nuo vieno iki kelių kartų per savaitę, didžioji pirkėjų dalis turi išmaniuosius telefonus ir nuo šiol gali lengvai juos panaudoti atsiskaitydami už pirkinius”, – sako Monika Rimkūnaitė-Bložė, UAB „Mobilieji mokėjimai“ generalinė direktorė.

Pasak M. Rimkūnaitės-Bložės, „Rimi“ atstovai nuo dialogo pradžios palankiai vertino atsiskaitymus telefonu ir sparčiai atliko darbus, reikalingus priimti mokėjimus telefonu su mobiliąja programėle. Norint atsiskaityti už prekes telefonu tinklo parduotuvėse reikėtų pasakyti kasininkui norimą apmokėjimo būdą ir nuskenuoti kasos kliento ekrane pasirodžiusį QR kodą. Savitarnos kasose QR kodas atsiras mokėjimų pasirinkimų lange „Dovanų kortelės / mobilieji mokėjimai“.

Prisijungus „Rimi“, atsiskaitymus su „MoQ beta“ priimančių fizinių vietų skaičius pasiekė beveik 700 ir jų sąrašas kryptingai plečiamas toliau. Mobiliuosius mokėjimus telefonu priima ir daugiau nei 6000 lietuviškų interneto parduotuvių ir kitų svetainių.

Temos: 1 Rimi

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT