Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 27d. 11:38

Ryšio technologijos: kas mūsų laukia ateityje?

Ryšio technologijos: kas mūsų laukia ateityje?
BITĖ nuotr. / Ryšio technologijos: kas mūsų laukia ateityje?
Pažangios ryšio technologijos vis labiau įsitvirtina, o nauji technologiniai sprendimai keičia įvairių sektorių kasdienybę. 5G, palydovinis internetas, naujos kartos „Wi-Fi“ ryšio technologija – tokie sprendimai jau pristatyti. Apie tai, kokiomis technologinėmis naujovėmis dabar gyvena pasaulis ir kas laukia ateityje, kalba „Bitės Profai“ ir „Bitė Lietuva“ technologijų vadovas Gintas Butėnas.

Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:

  • Kaip teigia „Bitė Lietuva“ technologijų vadovas Gintas Butėnas, telekomunikacijoje šiuo metu vyksta technologinis virsmas, kai 4G ryšio technologiją keičia 5G;
  • 5G technologija leidžia prijungti didelį kiekį įrenginių prie tinklo, taip pat turi mažą suvėlinimą, kuris ypač naudingas mėgstantiems žaisti realaus laiko žaidimus (real-time games);
  • Palydovinis internetas „Starlink“ daugiausiai bus naudojamas tose vietose, kur sunkiau pasiekiamos įprastos ryšio technologijos;
  • „Wi-Fi“ – Nr. 1 radijo technologija pasaulyje, kurią palaiko visi įrenginiai, priešingai nei mobiliojo ryšio technologijas.

Daugiau apie mobiliojo ryšio technologijas sužinokite „Bitės Profkastuose“:

VIDEO: Ryšio technologijos: kas mūsų laukia ateityje? (I dalis)

Tokio tipo ir mąsto technologijos prieš keletą metų dar buvo neįsivaizduojamos, tačiau tai vis labiau įsilieja į mūsų kasdienybę. Tokia ryšio technologija kaip 5G tikrai padės užtikrinti greitį, kuris žmonėms padės gyventi lengviau. Pavyzdžiui, turint tokio greičio technologiją, aukštos raiškos turinį, kaip 4K ar 8K, galėsime žiūrėti be trikdžių. O naujos kartos „Wi-Fi“ ryšio technologija ir nauja funkcija reikš, kad jūsų išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ir kitų „Wi-Fi“ palaikančių įrenginių baterijos veikimo laikas taip pat turėtų būti ilgesnis. Panašu, kad ateityje sulauksime ir daugiau pokyčių, kurie ne tik padarys mūsų gyvenimą lengvesnį, bet ir pakeis įprastą gyvenimo rutiną“, teigia „Bitės Profas“ Mantvydas.

5G pamažu ruošiasi žengti į mūsų gyvenimus – jau dabar galime įsigyti aukščiausios klasės telefonus-flagmanus, palaikančius 5G technologiją. „Bitės Profai“ sudarė geriausių flagmanų sąrašą, kad išsirinkti labiausiai atitinkantį jūsų poreikius taptų lengviau.

Antrąją vaizdo įrašo dalį peržiūrėti galite „Bitės Profų“ puslapyje.

Daugiau apie tai, kaip išmaniosios technologijos gali padėti rūpintis savo augintinais, galite sužinoti iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Remiamas turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT