Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 23d. 11:51

Oficialiai pristatytas „Samsung Galaxy Note 8“

„Samsung Galaxy Note 8“ išmanusis telefonas
„Scanpix“/AP nuotr. / „Samsung Galaxy Note 8“ išmanusis telefonas

Rugpjūčio 23 diena bendrovei „Samsung“ buvo itin svarbi – šiandien pristatytas vienas svarbiausių įmonės produktų, naujas „Samsung Galaxy Note“ išmanusis telefonas su milžinišku ekranu ir specialiai pritaikytu rašikliu.

Ne mažiau svarbu tai, kad įrenginys pristatomas praėjus metams po fiasko, kurį bendrovė patyrė dėl ankstesnio „Galaxy Note“ modelio – Pietų Korėjos įmonė, kuri iš rinkos atšaukė visus „Galaxy Note 7“ telefonus ir įdiegė kur kas griežtesnius akumuliatorių tikrinimo standartus, negali sau leisti dar vienos panašios, brangiai kainuojančios klaidos.

Padėkos ir atsiprašymai

Pristatymą „Samsung“ pradėjo nuo prisiminimų ir padėkų: įmonė prisiminė, kaip žmonės džiaugėsi gavę savo pirmuosius „Note“ serijos telefonus ir kokius dalykus su jais galėjo išdarinėti bei atsiprašė už pernykštę nesėkmę. Tačiau ir šiuo atveju buvo pagrindo džiaugtis – „Samsung“ teigia, kad vartotojai pasiryžę pamiršti ir atleisti šį suklupimą, todėl padėkojo jiems už ištikimybę.

Bendrovės mobiliųjų įrenginių vadovas DJ Koh taip pat akcentavo, kad „Samsung“ niekada neužmirš pernykštės nesėkmės ir pasidžiaugė, kad yra milijonai žmonių, kurie liko ištikimi „Note“ telefonų serijai ir nekantriai laukia naujo įrenginio.

DJ Koh nurodė, kad trys ketvirčiai „Note“ telefonų naudotojų juos vadino geriausiais kada nors turėtais įrenginiais, o beveik 9 iš 10 rekomenduotų jį savo pažįstamiems.

Telefono pristatymas

Įrenginio pristatymas vyksta labai įdomioje aplinkoje – įmonės atstovai stovi milžiniškoje kampinėje scenoje, kurią iš dviejų pusių supa 90 laipsnių kampu sustatyti ekranai. Bet tarsi to būtų ne gana, didelis ekranas yra ir po pristatinėtojų kojomis esančios grindys, tad susidaro įspūdis, kad jie tarsi levituoja pristatymo vaizde.

VIDEO: Samsung Galaxy Note8: Official Introduction

Pirmoji prognozė pasitvirtino – „Samsung“ tikrai nenutolo nuo vardų teikimo tradicijų ir, nepaisant pernykščio fiasko, naująjį įrenginį pavadino „Galaxy Note 8“.

Dizaino elementai taip pat niekam nebuvo paslaptis: telefone panaudotas 6,3 colių įstrižainės „Infinity“ ekranas, kurio šoniniai krašteliai yra visiškai neribojami rėmelio ir užlenkti, kaip jau keletą metų buvo įprasta Pietų Korėjiečių įmonės geriausių įrenginių „Edge“ modifikacijoms.

Telefono korpuso spalviniai variantai – juodas, pilkas, mėlynas ir auksinis.

Telefone yra dvi skirtingos galinės sienelės kameros: viena – 12 MP, f/1,7 diafragmos plataus kampo, gebanti užfiksuoti gražius peizažus, o antra, taip pat 12 MP raiškos, bet f/2,4 diafragmos kamera, pasižymi 2x optinio priartinimo funkcija. Be to, abi kameros turi optinio stabilizavimo galimybę, kuri suteikia galimybę vaizdus fiksuoti su ilgesniu išlaikymu, be žalos nuotraukos ryškumui. Be to, vaizdą vienu metu galima fiksuoti abiem kameromis, gaunant dvi kameras – vieną plataus lauko, o kitą – sutelkiančią dėmesį į pagrindinį objektą.

„S-Pen“ ir telefono tandemui suteiktas funkcionalumas, labai primenantis standartinę užrašų knygelę: tiesiog išsitrauki telefoną, iš jo išimi pieštuką ir pradedi rašyti savo žinutes ant ekrano. Kur gudrybė? Ogi dabar nebereikės įsijungti ekrano norint užsirašyti savo žinutes. Nereikės ieškoti jokių programėlių. Tiesiog porą kartų stuktelite į ekraną ir rašote viską, ko reikia.

Skaitmeninis asistentas „Bixby“, kuris „Galaxy S8“ pristatymo metu buvo praktiškai bejėgis, dabar pamažu įgyja naudingų gebėjimų. Nors jis kol kas supranta tik anglų kalbą, tačiau gerai yra tai, kad angliškai galima telefonui duoti žodines komandas, kurias gavęs „Bixby“ gali atlikti tam tikrą veiksmų seką – pavyzdžiui, kaip buvo rodoma demonstracijoje, vos dviejų žodžių komanda galima įjungti fotoaparatą, pasirinkti maisto fotografavimo režimą, užfiksuoti kadrą ir perkelti gautą nuotrauką į maisto nuotraukų galeriją. Žinoma, komandos turinį reikės sudaryti iš anksto, „Bixby“ minčių dar neskaito.

Patvirtinta, kad telefone bus 6 GB darbinės atminties ir 64 GB nuolatinės atminties, o taip pat – lizdas „microSD“ kortelei. Taip pat – biometriniai vartotojo atpažinimo būdai (pirštų atspaudų ir akies rainelės atpažinimas). Telefonas atitinka IP68 apsaugos nuo aplinkos poveikio standartą.

Telefono akumuliatorius – 3300 mAH. Įvertinus ekrano dydį tai atrodo mažokai, bet tik gavę telefoną bandymams galėsime įvertinti, ar tokio energijos kiekio pakanka parai naudojimo be prieigos prie elektros tinklo.

Parduotuvėse telefonas pasirodys nuo rugsėjo 15 dienos (pristatymo metu nebuvo patikslinta, kuriose rinkose). Lietuvoje bus galima įsigyti dviejų spalvų – auksinės ir juodos – įrenginius. Jų išankstiniai užsakymai jau priimami. Įrenginio kaina – 1009 eurai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT