Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 14d. 10:49

„Samsung“ pristatė virtualių namų konceptą – akcentu tapo įrenginių ekosistemos

Asociatyvi nuotrauka
Gamintojo nuotr. / Asociatyvi nuotrauka
Technologijų kompanija „Samsung Electronics Co, Ltd.“ surengė virtualų turą „Life Unstoppable 2021“, kurio metu buvo pristatytas „Samsung“ namo konceptas. Šio virtualaus turo metu, žiūrovai turėjo galimybę išvysti visus naujausius šių metų namų ekosistemos įrenginius.

Per pastaruosius 18 mėnesių daugeliui namai tapo viskuo – mokyklomis, biurais, sporto salėmis, poilsio ir pramogų erdvėmis. Tiek daug laiko praleidžiant tarp keturių sienų, namai privalo būti patogūs. Dėl šios priežasties šiemet „Life Unstoppable“ didžiausią dėmesį skyrė technologinėms naujienoms, kurios namus padeda paversti komfortiška malonumų oaze.

„Life Unstoppable: the house of surprises“ virtualiame ture buvo pristatyti namai, kuriuose gyvena skirtingus charakterius turintys šeimos nariai. Keliaujant po jų namus, demonstruojama, kaip juose integruota „Samsung“ įrenginių ekosistema leidžia šeimai atskleisti savo vidinį kūrybiškumą ir paįvairina kasdienybę.

Ture buvo pristatyti šeši skirtingi kambariai, kuriuose svarbiausiu akcentu tapo naujausia 2021 metų „Samsung“ produktų kolekcija. „Šiame virtualiame ture žiūrovai galėjo išvysti sulenkiamus telefonus, televizorius, virstančius meno kūriniais ir buitinės technikos naujoves, palengvinančias kasdienes užduotis. Atsižvelgdami į nuolat augančius vartotojų lūkesčius, „Samsung“ stengiasi kurti ir pasiūlyti inovacijas, kurios ne tik palengvintų kasdienę buitį, bet ir sugebėtų nustebinti vartotoją“, – sako „Samsung Electronics Baltics“ komunikacijos vadovė Baltijos šalims Liga Bite.

Namų ekosistemos naujovės

Žiūrovai virtualaus turo metu galėjo susipažinti su „Bespoke“ šaldytuvu, elektrine šluota „Samsung Jet“, projektoriumi „The Premiere“, televizoriais „The Frame“ ir „The Serif“, išmaniuoju monitoriumi „Samsung Odyssey Neo G9“ ir kitomis technologijomis, kurios palengvina buitį ir prisitaiko prie kiekvieno namų gyventojo kasdienybės.

Taip pat renginyje buvo pristatytas „Bespoke AirDresser“, kuris pasižymi pritaikomu dizainu ir patobulintomis išmaniomis funkcijomis – „AI Dry“ ir „AI Control“, prisitaikančiomis prie kiekvieno vartotojo įpročių. Atnaujinimų sulaukė ir „Bespoke Jet™“ – aukštos klasės belaidis dulkių siurblys pasižymi spalvų įvairove ir vieninga automatine sistema, kuri padeda ištuštinti dulkių talpą bei įkrauti bateriją.

Tuo tarpu dulkių siurblys-robotas „Bespoke Jet Bot™ AI+“ identifikuoja įvairius objektus ir prisitaiko prie skirtingų grindų paviršių, todėl tai padeda tinkamai optimizuoti siurbimo kokybę. Nuo šiol namų gyventojai gali sekti savo namų švarą stebėdami tiesioginę valymo transliaciją. „Clean Station“ pasirūpins, kad dulkių siurblio priežiūrai nereikėtų skirti papildomo dėmesio – ji automatiškai ištuštins dulkių saugyklą, o daugiasluoksnė filtrų sistema užtikrins, kad mikrodulkės negrįžtų atgal į aplinką.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

03:15
07:09
07:38

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT