Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 13d. 09:40

„Telia“ keičia šūkį ir filosofiją

„Telia“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / „Telia“

„Įdomiau – tik gyvenimas“ – su tokiu šūkiu šiandien startuoja nauja telekomunikacijų įmonės „Telia“ įvaizdinė kampanija. Jos pagrindinė žinia – technologijos jau seniai tapo neatskiriama gyvenimo dalimi, tačiau įdomų ir unikalų gyvenimą kuria patys žmonės, rašoma pranešime spaudai.

„Telia“ veiklos strategija – naudoti naujausias technologijas, teikti pažangiausias paslaugas ir užtikrinti geriausią vartotojų patirtį. Tačiau žmonėms svarbiausia yra ne pačios technologijos, o tai, ką su jomis galima patirti gyvenime. Tą artimiausiais metais ir norime išreikšti savo nauja komunikacijos kryptimi bei šūkiu „Įdomiau – tik gyvenimas“, – sako „Telia“ rinkodaros vadovė Vaida Jurkonienė.

Nuo šiandien TV ekranuose, internete ir gatvėse žmonės galės išvysti jausmingą „Telia“ istoriją, kuri pasakoja ne tik vienos šeimos, bet ir visiems mums bendrą šalies istoriją. Pasak V. Jurkonienės, tai yra epas apie gyvenimą su technologijomis ir šalia jų, bet ne dėl jų.

Naują įvaizdinį klipą kartu su „Telia“ kūrė visame pasaulyje garsus švedų režisierius Jakobas Strömas. Jis yra dirbęs su tokiais prekių ženklais kaip „Mitsubishi“, „Lidl“, „Axe“ ir kitais. Jo kūryba – muzikiniai, reklamos, įvaizdiniai klipai – yra pelnę įvairius apdovanojimus pasauliniuose renginiuose ir festivaliuose „Kanų liūtai“, „Eurobest“, „Grammy Awards“ ir kt.

„Telia“ eina naujausiu pasaulinių reklamos tendencijų keliu ir savo prekės ženklą iš naujo pristato per jautrią ir nuoširdžią patirtį, kuri vienodai svarbi tiek individui, tiek visuomenei. Technologijų pilname pasaulyje žmonių santykių tikrumas ir tvarumas su aplinka yra kaip niekada svarbūs. Būtent tai ir perteikėme naujuoju klipu“, – sako režisierius J.Strömas.

VIDEO: Įdomiau tik gyvenimas - Telia

Nauja „Telia“ komunikacijos kryptis atsispindės visoje bendrovės veikloje – reklamoje, pardavimų pasiūlymuose, klientų aptarnavime.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT