Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Virtuali klaviatūra „Dryft“ leis spausdinti, padėjus rankas ant planšetės ekrano

Virtuali klaviatūra „Dryft“ leis spausdinti, padėjus rankas ant planšetės ekrano.
„Youtube“ nuotr. / Virtuali klaviatūra „Dryft“ leis spausdinti, padėjus rankas ant planšetės ekrano.
Šaltinis: FaceIT.lt
0
A A

Žmonės, kuriems tenka ilgai ir daug spausdinti, paskutiniu metu dažnai naudoja planšetinius kompiuterius. Tačiau juose esanti programinė klaviatūra šiuo atveju aparatinei neprilygsta, taigi papildomai neretai įsigyjama ir „Bluetooth“ klaviatūra.

Matydami šią problemą, populiarios programinės klaviatūros „Swype“ kūrėjai nusprendė, kad situaciją reikia keisti – juk jei viską paliktume taip, kaip yra, paprasčiau bus pasiimti nešiojamą kompiuterį, o ne planšetę.

VIDEO: Virtuali klaviatūra Dryft leis spausdinti, padėjus rankas ant planšetės ekrano.

Planšetinio kompiuterio ekrane rodoma klaviatūra „Dryft“ sukurta tokiu pačiu principu, kaip ir „QWERTY“, tačiau virtualūs mygtukai išdėstyti taip, kad žmogui būtų lengva į juos pataikyti būtent tais pirštais, kurie arčiausiai išdėstyti prie vieno ar kito mygtuko.

Fizinių klaviatūrų atveju pirštai jaučia, kur yra mygtukai. Virtualiose klaviatūrose to nėra. Vis tik naujoji „Dryft“ automatiškai parenka atitinkamų mygtukų vietą, atsižvelgdama į anksčiau paspaustą. Be to, „Dryft“ leidžia padėti rankas ant planšetinio kompiuterio sensorinio ekrano, o tai yra neįmanoma, naudojant kitus sprendimus.

„Dryft“ naudoja ne tik firminę programinę įrangą, tačiau ir planšetinio kompiuterio akselerometrą, kad sužinotų, ar vartotojas paspaudžią mygtuką atsitiktinai, nes netyčia užkliudė, ar specialiai. Tiesa, naujos programinės klaviatūros nepraneša, kada „Dryft“ būtų galima pamtyti serijiniuose produktuose, tad kol kas daug spausdinantys vartotojai turės pasikliauti fizine klaviatūra.

 

FaceIT.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Klaviatūra
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT