Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Du Pakruojo policijos pareigūnai kaltinami piktnaudžiavimu tarnyba, dokumentų klastojimu bei kyšio reikalavimu

Automobilį vairavęs neblaivus mūrininkas iš Kauno rajono tikėjosi, kad policijos pareigūnai susigundys jo siūlomais 560 litų.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kyšis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pakruojo rajono apylinkės prokuratūros prokurorė A.Adomaitytė atliko ir teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje du buvę policijos pareigūnai kaltinami piktnaudžiavimu tarnyba, dokumentų klastojimu bei kyšio reikalavimu, o Pakruojo rajono gyventojas kaltinamas tuo, kad padėjo šiems policijos pareigūnams piktnaudžiauti bei dokumentų klastojimu.

Kaip rašoma Šiaulių apygardos prokuratūros pranešime, ikiteisminiam tyrimui vadovavęs Pakruojo rajono apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras E.Zuzevičius pažymėjo, kad  tyrimo metu nustatyta, kad 2011 m. balandžio 25 d. Šiaulių apskrities VPK Pakruojo rajono PK patruliai A.J. Ir M.Š. Pakruojo mieste sustabdė automobilį „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus Pakruojo r. gyventojas A.D.

Policijos pareigūnai nustatę, kad transporto priemonės vairuotojas yra neblaivus, turėdami pareigą surašyti jam administracinio teisės pažeidimo protokolą už vairavimą transporto priemonės neblaiviu, piktnaudžiaudami tarnyba to nepadarė ir priešingai, siekdami padėti vairuotojui išvengti administracinės atsakomybės, suklastojo administracinio teisės pažeidimo bylos dokumentus ir juose nurodė, kad minėtos transporto priemonės vairuotojas A.D. būdamas neblaivus neva vairavo dviratį.

Šį tikrovės neatitinkantį faktą administracinės bylos dokumentuose patvirtino ir vairuotojas A.D. Be to, ikiteisminio tyrimo duomenimis už šią „paslaugą“ policijos pareigūnai iš transporto priemonės vairuotojo A.D. bendradarbio „paprašė“ 1 tūkst. litų kyšio.

Pareigūnai dar ikiteisminio tyrimo metu savo noru pasitraukė iš tarnybos policijoje. Jiems paskirtos kardomosios priemonės rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Baudžiamąją bylą nagrinės Pakruojo rajono apylinkės teismas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min