Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prokuratūros atsakymas: nei Kęstas Komskis, nei Antikorupcijos komisija į „mailiaus“ bylą nesikišo

K.Komskis
„Scanpix“ nuotr. / Kęstas Komskis
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Seimo antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis gavo atsakymą iš Generalinės prokuratūros dėl antikorupcijos komisijos veiksmų posėdžiuose svarstant taip vadinamos „mailiaus“ bylos klausimus. Prokuratūros teigimu, nei komisija, nei jos pirmininkas nesikišo į ikiteisminio tyrimo dalykus, rašoma spaudai išplatintame partijos „Tvarka ir teisingumas“ pranešime.

Pripažindama, kad komisijos posėdžiuose, kuriuose dalyvavo ir prokuratūros atstovai, buvo aptarta ikiteisminio tyrimo eiga, tačiau prokurorai patys priėmė sprendimą ir pateikė duomenis, kuriuos jie pripažino leistinais atskleisti.

„Posėdžių metu prokurorai iš Antikorupcijos komisijos negavo įstatymuose nenustatytų pavedimų ar įpareigojimų, kurie galėtų būti pripažinti kišimusi į prokuratūros veiklą“, – sakoma Generalinio prokuroro pavaduotojo Dariaus Raulušaičio pasirašytame atsakyme Antikorupcijos komisijos pirmininkui.

„Prokuratūra pasakė tai, kas buvo aišku iš pat pradžių – komisija ir aš kaip jos pirmininkas veikė įstatymų nustatytose ribose, nesikišo į jokį ikiteisminį tyrimą, niekam nedarė jokio spaudimo. Po tokio atsakymo labai dviprasmiškai atrodo ir Seimo pirmininkės tarpininkavimas dėl vieno iš „mailiaus“ bylos įtariamojo skundo pateikimo Etikos ir procedūrų komisijai, ir pačios komisijos sprendimas, kuriuo Antikorupcijos komisija ir aš kaltinami neteisėtais veiksmais“, – sakė K.Komskis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min