Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose nuteistas buvęs darbo inspektorius Regimantas Navickas

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apygardos teismas paliko galioti pirmosios instancijos Šiaulių miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo buvęs Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriaus darbo inspektorius Regimantas Navickas pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo ir dokumento klastojimo.

Kaip rašoma STT pranešime, jam skirta 40 MGL (5 tūkst. 200 Lt) piniginė bauda ir atimta teisė trejus metus dirbti darbą valstybės tarnyboje.

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, teismas konstatavo, kad R. Navickas, piktnaudžiaudamas tarnyba ir siekdamas turtinės naudos sau ir kitiems asmenims, iš tikrinamų įmonių nemokamai ar mažesne kaina gaudavo prekių arba paslaugų, organizavo dokumento suklastojimą.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai, atlikę ikiteisminį tyrimą, taip pat nustatė, kad VDI Šiaulių skyriaus darbo inspektorius R. Navickas galėjo pažeisti Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas ir surinktą medžiagą perdavė nagrinėti Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai. Komisija 2009 m. birželio 17 d. sprendime konstatavo, kad R. Navickas pažeidė įstatymo nuostatas ir įpareigojo VDI vadovą skirti jam tarnybinę nuobaudą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min