TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT baigė tyrimą dėl Raseinių rajone netinkamai vykdytos Būsto pritaikymo žmonėms su negalia programos

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kurio metu nustatyta, kad vykdant Būsto pritaikymo žmonėms su negalia programą Raseinių rajone, šios savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Būsto pritaikymo žmonėms su negalia komisija netinkamai atliko savo darbą.

Pasak STT, vykdant programą buvo nepagrįstai nustatomas būsto pritaikymo neįgaliesiems poreikis, netinkamai sudaroma būsto pritaikymo eilė, o statybos darbai dėl nepakankamos kontrolės buvo atlikti nekokybiškai arba visai neatlikti, neatitiko dokumentuose (atliktų darbų aktuose) nurodytų darbų.

Dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo įtariamos Raseinių rajono savivaldybės administracijos Raseinių socialinių paslaugų centro direktorė V.A. ir buvusi jos pavaduotoja (Komisijos pirmininkė) S.M.

Dar du Komisijos nariai – buvęs Raseinių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyresnysis specialistas V.G. ir Raseinių rajono žmonių su negalia sąjungos pirmininkė J.J. – įtariami tarnybos pareigų neatlikimu.

Darbus vykdžiusios bendrovės vadovui įtarimai pareikšti dėl dokumentų klastojimo ir sukčiavimo.

Kaltinamasis aktas kartu su bylos medžiaga perduotas Raseinių rajono apylinkės teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min