Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 11, 16:02

STT jau baigė tyrimą, kuriame dėl papirkinėjimo įtariami Šiaulių mokesčių inspekcijos ir buvęs Šiaulių apskrities policijos vadovai

STT Šiaulių valdybos pareigūnams baigus ikiteisminį tyrimą dėl galimo papirkimo ir kurstymo piktnaudžiauti, Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras 2011 m. lapkričio 11 d. kreipėsi į Kelmės rajono apylinkės teismą dėl baudžiamosios bylos nagrinėjimo pagreitinto proceso tvarka.
Byla
Byla / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Kaip rašoma Specialiųjų tyrimų tarnybos pranešime, įtarimai dėl papirkimo ir piktnaudžiavimo šioje baudžiamojoje byloje pareikšti Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkui Evaldui Vaineikiui, kurstymu piktnaudžiauti įtariami verslininkas J.K. ir buvęs Šiaulių miesto vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vidas Maigys..

Šie asmenys siekė palankaus Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroro sprendimo baudžiamojoje byloje dėl svetimo turto pasisavinimo stambiu mastu (2,7 mln. litų).

Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 426 straipsnyje nustatyta, kad esant aiškioms nusikalstamos veikos padarymo aplinkybėms prokuroras turi teisę nuspręsti užbaigti baudžiamąją bylą pagreitinto proceso tvarka, t. y. per 10 dienų nuo veikos padarymo dienos kreiptis į teismą dėl bylos nagrinėjimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min