Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skandalingoji Švenčionių mero Vytauto Vigelio atostogų istorija tęsiasi: savivaldybėje STT atlieka tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo

Vytautas Vigelis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vytautas Vigelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo Švenčionių savivaldybėje.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus duomenų, kad Švenčionių savivaldybėje galėjo būti klastojami dokumentai dėl savivaldybės mero Vytauto Vigelio atostogų.

Tiriama, ar klastojant dokumentus nebuvo siekiama sušvelninti galimas neigiamas plačiai žiniasklaidos priemonėse aprašytos Švenčionių savivaldybės tarnautojų kelionės į Prancūziją pasekmes.

Pranešama, kad praėjusį penktadienį STT pareigūnai Švenčionių savivaldybėje atliko kratą.

Pernai lapkritį Švenčionių rajono meras V.Vigelis, savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Juozas Urbanavičius ir bendrovės „Švenčionių švara“ vadovas Kazimieras Džiaukštas skrido į komunalininkų konferenciją Paryžiuje, tačiau jos nepasiekė - atskridę iki Varšuvos apsisuko ir grįžo atgal į Lietuvą. Tiesa, kalbas, kad jie galėjo būti neblaivūs ir dėl to išlaipinti iš lėktuvo, V.Vigelis neigė.

Tačiau oro linijos „LOT Polish Airlines“ patvirtino Švenčionių politikams, kad šio rajono savivaldybės meras „darbietis“ V.Vigelis Varšuvos oro uoste pasirodė neblaivus ir drumstė viešąją tvarką, tad jam su bendrakeleiviais nebuvo leista skristi į Paryžių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min