Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus kelių patruliai apsižioplino: kyšį iš vairuotojo pareigūnai paėmė tiesiai po STT vaizdo kamera

Policininkai ima kyšį
Kadras iš STT filmuotos medžiagos / Policininkai ima kyšį
Šaltinis: 15min
0
A A

STT Vilniaus valdybos pareigūnai perdavė teismui bylą, kurioje įtarimai dėl kyšininkavimo ir dokumento suklastojimo pareikšti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės vyresniesiems patruliams A.Z. ir R.J.

Kaip rašoma STT pranešime, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas, kai 2011 m. gegužės 13 d. apie 2 valandą nakties STT pastatų apsaugos vaizdo kameros A.Jakšto gatvėje atsitiktinai užfiksavo, kaip patruliai, sustabdę A.P. vairuojamą automobilį, netikrino vairuotojo blaivumo ir neįformino jo padaryto administracinio teisės pažeidimo, pareikalavo duoti ir priėmė iš A.P. 400 litų kyšį.

Be to, ikiteisminio tyrimo metu STT pareigūnai nustatė, kad šie policijos patruliai tą pačią naktį padarė dar dvi nusikalstamas veikas: tarnybos metu iš automobilio vairuotojo L.K. reikalavo ir priėmė 120 litų kyšį bei suklastojo dokumentus, išgalvotais parašais patvirtindami tikrovės neatitinkančius duomenis apie vairuotojo L.K. patikrinimo rezultatus.

Dabar kelių patruliai stos prieš teismą.

VIDEO: Kelių patruliai įtariami kyšininkavimu

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min