Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 06, 09:07

Arūnas Valinskas. Gal popiežius pateisins ne tik Putiną, bet ir kunigus pedofilus?

Katalikų bažnyčios vadovas popiežius Pranciškus... dėjo iš peties vieno interviu metu, pasakydamas, kad NATO „lojimas“ prie Rusijos durų galėjo paskatinti invaziją į Ukrainą. Taip ir norisi paklausti fraze iš „12 kėdžių“: „Tai gal Jūs, dvasiškas tėveli, dar ir partinis?“. Betrūksta tik bandymų pateisinti kunigus pedofilus argumentuojant, kad vaikai patys juos išprovokavo taip elgtis.
Arūnas Valinskas Tik prenumeratoriams
Arūnas Valinskas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pažiūrėkime tiesai į akis. Visų katalikų dievinamas bažnyčios monarchas yra tiesiog nelabai besiorientuojantis pasaulyje valstybės vadovas, po kurio pasisakymų net ir bažnyčios hierarchai bando vartytis iš gaidžio, aiškindami, kad Šventasis Tėvas apie NATO „lojimą“ pasisakė, nes nelabai ką suvokia apie tarptautinę politiką. Jei nesupranti, tai kam komentuoji? Čia būtų tas pats, jei popiežius Urbonas II, palaiminęs pirmąjį kryžiaus žygį į Jeruzalę, būtų paskęs: „Aš nežinau, kas ten vyksta, bet musulmonai savo lojimu patys tai išprovokavo.“

AFP/„Scanpix“ nuotr./Popiežius Pranciškus
AFP/„Scanpix“ nuotr./Popiežius Pranciškus

Juokingiausia, kai didieji Lietuvos katalikai vienu balsu bando aiškinti, kad į viską reikia žvelgti platesniame kontekste ir suprasti, jog popiežius yra už taiką. Tiesa, šiuo atveju jis man panašus į „Mis Pasaulis“ dalyves, kurios visos be išimties yra už taiką. Skirtumas tik toks, kad Šventasis Tėvas papų neturi. Kaip ir kiaušų!

Jis nepasmerkė Rusijos invazijos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min