Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Brazausko laidotuvės taps išbandymu ir vairuotojams

„Tai, ką maniau iki šiol, tą patį manau ir dabar“, – kalbėjo A.Brazauskas.
„Lietuvos žinių“ nuotr. / A.Brazauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kraštui atsisveikinant su Algirdu Brazausku sostinės centre ir jo prieigose bus ribojamas transporto priemonių eismas. Rimčiausi išbandymai vairuotojų laukia ketvirtadienį, susitaikyti su nepatogumais teks ir daliai pėsčiųjų, rašoma dienraštyje „Lietuvos žinios“.

Dėl A.Brazausko laidotuvių procesijos sostinėje ketvirtadienį vairuotojai privalės atidžiai stebėti laikinuosius kelio ženklus. Kaip rašo „Lietuvos žinios“, bus ribojamas ar visiškai uždraustas transporto ir pėsčiųjų judėjimas.

Su A.Brazausku atsisveikinančių žmonių srautai bus reguliuojami įrengiant tvorelėmis atitvertus perėjimus. Jų bus du: iš Universiteto–Šventaragio gatvių sankryžos pusės ir iš L.Stuokos-Gucevičiaus skvero pusės.

Iki liepos 1-osios pavakarės laikinaisiais kelio ženklais bus draudžiama statyti transporto priemones Liejyklos ir Dominikonų gatvėse, Totorių gatvės ruože nuo Labdarių gatvės iki Šv.Ignoto gatvės, Universiteto gatvėje esančioje aikštelėje ties Vilniaus universitetu. Laidotuvių dieną papildomai – Karių kapų gatvėje, Kuosų gatvės ruože nuo pirmosios iki antrosios sankryžos su Karių kapų gatve, aikštelėje prie įėjimo į Antakalnio kapines, taip pat žemutinėje kapinių aikštelėje. Prireikus gali būti apribotas transporto eismas T.Vrublevskio, Šventaragio ir Maironio gatvėmis. Iš kitų Lietuvos vietų atvykstančių organizuotų grupių autobusams bus leista stovėti aikštelėse prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų.

Vilniaus kelių patrulių rinktinės vadas Marius Putrimas „Lietuvos žinioms“ patvirtino, kad laidotuvių dieną gatvės, kuriomis nuo prezidentūros iki Antakalnio kapinių judės laidotuvių procesija, maždaug nuo 15 val. bus visiškai uždarytos. Vairuotojai privalės važiuoti laikinaisiais aplinkkeliais. Kiek ilgai eismas minėtu ruožu bus draudžiamas, M.Putrimas tiksliai pasakyti negalėjo, tik užsiminė, kad ne mažiau nei valandą.

SPECIALI ALGIRDUI BRAZAUSKUI SKIRTA RUBRIKA

Temos Laidotuvės
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min