Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tiesioginę atsisveikinimo su A.M.Brazausku transliaciją per LNK ves N.Pumprickaitė

Nemira Pumprickaitė
LNK nuotr. / Nemira Pumprickaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį, prezidento Algirdo Mykolo Brazausko laidotuvių dieną, LNK rodys tiesioginę atsisveikinimo laidą. Specialią transliaciją ves žurnalistė Nemira Pumprickaitė, penkerius metus dirbusi premjero pareigas ėjusio A.M.Brazausko atstove spaudai.

„Prezidentas Algirdas Brazauskas man buvo toks žmogus, šalia kurio stovėti kartais būdavo nejauku. Jis buvo labai atsakingas, labai doras ir labai kultūringas žmogus. Visų šių dorybių tiek, kiek A.Brazauskas, aš neturėjau, bet stengiausi iš jo mokytis. Buvimas šalia jo man labai daug davė“, – sako N.Pumprickaitė, su A.Brazausku praleidusi visus jo premjeravimo metus.

Speciali programa, kurią ves N.Pumprickaitė, ketvirtadienį prasidės 14 val. Į LNK studiją bus pakviesti garsūs istorikai ir politologai. Vėliau bus tiesiogiai transliuojama iškilminga prezidento laidotuvių ceremonija iš Vilniaus Antakalnio kapinių. Prezidentas amžino poilsio atguls naujajame Prezidentų panteone. Po tiesioginės laidotuvių transliacijos bus parodyta speciali „Kakadu“ laida prezidentui atminti.

Dėl prezidento mirties keičiama LNK programa. Šiandien, antradienį, 20 val. LNK rodys dokumentinį  filmą apie paskutinę prezidento Algirdo Mykolo Brazausko darbo dieną prezidentūroje.

Atsisveikinimo transliaciją galite žiūrėti čia

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min