Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išrink ikrauk.lt gruodžio mėnesio geriausiąjį!

2
Išrink ikrauk.lt geriausiąjį!
Šaltinis: 15min
0
A A

Beveik pasiekus 2011-ųjų metų pabaigą, pats metas apdovanoti paskutinįjį metų geriausiąjį – besibaigiant gruodžio mėnesiui skubame išsiaiškinti, kuris iš penkių nominuotojų ikrauk.lt skaitytojų ir reporterių yra pats verčiausias gruodžio mėnesio geriausiojo titulo.

Trumpai apie kiekvieną nominantą:

1) Rūta Juozapaitytė. Ši reporterė nesyk tapo ikrauk.lt savaitės geriausiaja, o visą gruodžio mėnesį ji stebino neregėtu aktyvumu bei darbo kokybe. Per visą mėnesį ji apsilankė galybėje renginių, vykusių uostamiestyje: tai ir „Naujųjų Pupyčių“ koncerte, ir žuvienės dalinimo akcijoje, ir „Velnio nuotakos“ miuzikle, „Tribute to Michael Jackson“ koncerte, spektaklyje „Kruvinos vestuvės“ ir kituose.

2) Skaitytojas, pasivadinęs slapyvardžiu „stafass“. Šis skaitytojas įkrovė vos vieną naujieną – apie Estijoje siaučiantį uraganą Patriką – tačiau ji akimirksniu tapo viena skaitomiausių. Maža to, ši naujiena pasirodė itin unikali – iki jos paviešinimo ikrauk.lt šios žinios nebuvo paskelbęs nė vienas šalies naujienų portalas.

3) Eduard Stakucevič. Šis skaitytojas, taip pat kaip ir „stafass“, įkrovė vos vieną naujieną, tačiau ši skaitytojų gretose taip pat greitai išpopuliarėjo – Eduard pranešė apie Kalėdų rytą rastas „dovanas“ – Naujojoje Vilnioje buvo supjaustytos net trisdešimties automobilių padangos.

4) Kipras Tamašauskas. Šis reporteris – naujas ikrauk.lt komandos gretose. Visą mėnesį jis aktyviai dalijosi su skaitytojais savo nuomonėmis apie pasaulio politinius įvykius – jis reiškė mintis apie Rusijoje vykusius rinkimus, Vilniaus mero Artūro Zuoko liberalumą, lietuviškos valdžios ypatumus bei aukštąjį mokslą.

5) Skaitytojas „piercas“. Šis skaitytojas jau ilgą laiką demonstruoja savo aktyvumą prisidedant prie ikrauk.lt portalo kūrimo. Jis stebina skaitytojus itin originaliomis naujienomis – „piercas“ nuolat moko mus, kaip išgyventi gamtoje. Šį mėnesį jis pasakojo, kaip be didelių pastangų ir galybės priemonių miške pasigaminti lovą, išsikepti kebabą ir skaniai paruošti žuvį.

Prieš balsuodami nepamirškite įvertinti naujienų ir atsakyti sau į klausimą, kodėl pasirinkote būtent šį nominantą – galbūt jums patiko pateikto teksto iliustracijos? Reporterio ar skaitytojo rašinio stilius ir įžvalgos? O galbūt, jūsų nuomone, pasirinktas tekstas – pats aktualiausias? Galutinai apsisprendę, balsuokite. O kam atiteks geriausiojo titulas ir apdovanojimas – Jodi Picoult knyga „Susitarimas“ – sužinosime jau šeštadienį, gruodžio 31-ąją.


Pamatei ką nors neįprasto ir įdomaus, tapai eismo įvykio liudininku, turi nuomonę aktualiu klausimu? ĮKRAUK ŽINIŲ apie tai arba siųsk jas el. paštu ikrauk@15min.lt! O gal manai, kad turi žurnalisto gyslelę? Išmėgink save ir prisidėk prie ikrauk.lt reporterių komandos bet kuriame Lietuvos mieste!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min