Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas: laimėkite bilietų į erotišką dramą „Mona“ (N-18)

N-18
Mona ir Tomas
Kadras iš filmo / Mona ir Tomas
Šaltinis: 15min
0
A A

Filmas „Mona“ nėra paprasta drama. Joje persipina mistikos, erotikos, trilerio elementai ir sukuria bemaž siurrealistinę istoriją. Tai dviejų pasaulių susidūrimas, geismo ir manijos liūnas, kuriame kankinasi moteris ir vyras, neįstengiantys pasipriešinti aistrai. Nenuspėjami siužeto vingiai ir subtili aktorių vaidyba paverčia „Moną“ subtiliu europietiško kino perlu.

Nedidelis miestelis, o gal tiksliau kaimas pasaulio pakrašty. Jame ir gyvena paslaptingoji šio pasakojimo veikėja Mona  – tikras gamtos vaikas, paklūstantis tik gaivališkoms jėgoms. Pagrindinis šios visų pamirštos gyvenvietės pramonės centras – skerdykla. Ši istorija gal niekada nebūtų nutikusi, jei ne keistai susiklosčiusios aplinkybės. Iš pažiūros ramų ir rutina virtusį provincijos gyvenimą sudrumsčia „įsibrovėlis“: iš sostinės atvyksta verslininkas Tomas (dar vienas puikus S. Balandžio darbas kine), mat pasimirė jo dėdė, gyvenęs tame miestelyje. Tomui reikia ne tik dalyvauti giminaičio laidotuvėse, bet ir parduoti paveldėtą turtą. Štai tada atvykėlis susipažįsta su Mona. Pažintis tampa lemtinga, nes netrukus vyriškis patenka į pavojingą iliuzijų, aistros ir manijos verpetą.

Tai pripažintos latvių dokumentikos režisierės I. Kalmane debiutas vaidybiniame kine ir jis išties įspūdingas. Pati kūrėja tvirtina norėjusi papasakoti savotišką šiuolaikinę pasaką.

Komentaruose atsakykite į klausimą, koks žinomas lietuvių aktorius atliko vieną pagrdinių vaidmenų filme „Mona“? Nepamirškite nurodyti savo el.pašto adreso.

NUGALĖTOJAI, KURIE GAUS PO DU BILIETUS Į FILMĄ: Asta, Vytautas, Laimutė N., Balys R.. Su nugalėtojas susisieksime asmeniškai. Dėkojame visiems dalyviams iki kito konkurso!

VIDEO: Filmo anonsas

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min