Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 1d. 18:14

Laimėk filmo „Nenugalimas“ krepšį ir kvietimus į „Keliamuosius metus“! (video)

Filmo „Nenugalimas“ krepšys
Prizo nuotr. / Filmo „Nenugalimas“ krepšys

Sveiki, kino konkursų gerbėjai – atėjo laikas seną žaidimą pakeistu nauju ir pažadėti naujų kino dovanų – o jos tikrai vertos jūsų dėmesio!

Tačiau prieš tai skubame pasveikinti būrį praėjusios savaitės laimingųjų, kurie nemokamai galės pamatyti tris smagius filmus. Į filmą „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ nemokamai keliaus Aurimas, Rolandas ir Albertas. Siaubo filmą „Vilkolakis“ su draugu ar drauge eis pasižiūrėti Justas, Laima ir Lukas. O į mistinę dramą „Numylėtieji kaulai“ kvietimus laimėjo Evelina, Irena ir Augustinas. Sveikiname visus!

Šią savaitę kviečiame jus laimėti biografinės dramos „Nenugalimas“ originalų sportinį krepšį, kuris jums primins apie įdomią kino juostą. Tereikia teisingai atsakyti į kino konkurso klausimą!

Ir tai dar ne viskas. Šią savaitę jūs taip pat galite laimėti kvietimą sau ir antrajai pusei į romantinę komediją „Keliamieji metai“. Žadama, kad ten pasisemsite geros ir pavasariškos nuotaikos. Taigi laukiame jūsų teisingų atsakymų ir linkime sėkmės!

Filmo „Nenugalimas“ KLAUSIMAS: Apie kokią garsią asmenybę yra šis filmas?

Filmo „Keliamieji metai“ KLAUSIMAS: Kodėl pagrindinė herojė ryžtasi pati pasipiršti vaikinui?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų! Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Iki!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:36
24:16
02:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min