Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 4d. 11:32

Laimėk kvietimus į Olego Šurajevo komediją „Grąžinti nepriklausomybę“ visai klasei!

Olego Šurajevo komedija "Grąžinti Nepriklausomybę" Konkursas
Olego Šurajevo komedija "Grąžinti Nepriklausomybę"

Sausio 19 d. visuose Lietuvos kino teatruose pasirodys komiko Olego Šurajevo juosta „Grąžinti nepriklausomybę“. Tai nuotaikingas filmas apie keturis draugus, vykstančius į Berlyną grąžinti Lietuvos nepriklausomybės akto. Nors tema labiau primena istorijos pamoką, faktų ir datų čia nerasite, tačiau filmas žada gerą dozę humoro bei veiksmo. Šmaikščius personažus įkūnija puikūs aktoriai Gediminas Storpirštis, Algirdas Dainavičius, Ramūnas Cicėnas, Martynas Nedzinskas ir Marius Repšys.

Norėtum, kad kvietimas į šį filmą atitektų būtent tavo klasei? Tai visai nesunku – tau tereikia surinkti klasės draugus ir kuo linksmiau nusifotografuoti tema „ŠIMTMEČIO KLASĖ“. Kaip fotografuotis? Kaip tik leidžia jūsų fantazija: apsirenkite solidžiai arba kvailai, pozuokite juokingai arba rimtai, išnaudokite netikėtas erdves, galite net pasitelkti į pagalbą fotošopą – VISKAS JŪSŲ RANKOSE!

Jūsų šedevrų lauksime iki sausio 19 d., tuomet visos gautos nuotraukos bus publikuojamos naujienų portale 15min. O konkurso nugalėtojus iš atrinktų nuotraukų rinks portalo 15min skaitytojai. Balsavimas vyks iki sausio 23 d. O daugiausia balsų surinkusios nuotraukos autoriai laimės kvietimą į filmą visai klasei pasirinktame kino teatre.

Nuotraukas siųskite el. paštu filmas@15min.lt temoje nurodant „Šimtmečio klasės konkursas“. Taip pat nepamirškite nurodyti savo mokyklos ir klasės pavadinimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min