Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviai padėjo netikėtai mirusio jauno emigranto kūną pargabenti namo

Denissas Aravinsas su dukrele.
Denissas Aravinsas su dukrele.
Šaltinis: 15min iš Londono
9
A A

Neaiškiomis aplinkybėmis Donkasteryje, Didžiojoje Britanijoje, mirusio 25-erių Denisso Aravinso artimieji prašė pagalbos. Su mažamete dukrele likusi lietuvė neturėjo pakankamai pinigų, kad galėtų pargabenti latvio vyro kūną į gimtąją Rygą. Geraširdžiai tautiečiai ne tik paaukojo reikiamą pinigų sumą, bet ir sutvarkę visus dokumentus parvežė vyro palaikus namo.

Partnerio ir vaiko tėvo netekusi Laura Liūlytė sulaukė pagalbos iš Lietuvoje veikiančios palaikų pervežimo kompanijos „Persvetas“. Jos darbuotojai asmeniškai susisiekė su emigrante bei pasiūlė jai pagelbėti tvarkant dokumentus bei vežant vyrą į Rygą.

Palaikų pervežimas iš Didžiosios Britanijos į Latviją, pasak lietuvės, jai turėjo kainuoti apie 2500 eurų, tačiau Lietuvos kompanija pasiūlė kiek mažesnę kainą. „Marius Vaičiukėnas, suprasdamas, kaip man sunku, pats skambino į visas įstaigas, sužinojo, kada galime atsiimti kūną, o veždamas Denissą namo, man vis paskambindavo ir pranešdavo, kur jie yra ir kaip sekasi kelionė. Esu labai dėkinga jam ir aukojusiems žmonėms“, – padėką išreiškė gedinti lietuvė.

Palaikų pervežimas iš Didžiosios Britanijos į Latviją, pasak lietuvės, jai turėjo kainuoti apie 2500 eurų, tačiau Lietuvos kompanija pasiūlė kiek mažesnę kainą.

Moters teigimu, bėdoje jai padėjo ir lietuviai, paaukoję apie 1100 svarų sterlingų kūno pargabenimui. Už šią paslaugą bei visus dokumentus moteris sumokėjo 1300 svarų sterlingų, tad beveik visą reikiamą sumą gavo iš aukotojų.

Latvis Denissas Aravinsas buvo rastas negyvas vasario 11 dieną lažybų salono tualete. Dėl įvykio policija pradėjo tyrimą, tačiau vis dar neaišku, kaip ir kodėl mirė vyras, mat pirminiais duomenimis išorinių smurto žymių nerasta.

Keturmetės mergaitės tėvo kūno pareigūnai neatidavė dvi savaites, moteris liūdi, kad praėjus beveik mėnesiui vis dar negali atgauti asmeninių vyro daiktų. Po D.Aravinso mirties lietuvė bandė gauti finansinę paramą iš Didžiosios Britanijos vyriausybės, tačiau nesėkmingai. Pasak L.Liūlytės, valstybinėse įstaigose ji atsimušusi lyg į sieną, mat šešerius metus kartu gyvenusi ir vaiką auginusi pora nebuvo susituokusi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min