Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 31d. 00:24

Lietuvis dėdę Didžiojoje Britanijoje nužudė po jo skundo dėl netinkamo padažo ant kebabo

Kebabas
Sxc.hu nuotr. / Kebabas

Aštuoniolikmetis Lietuvos pilietis Eligijus Žemaitis įtariamas Didžiojoje Britanijoje nužudęs savo vos trejais metais vyresnį dėdę Mantą Leonavičių. Teisme paaiškėjo, kad mirtimi pasibaigusios muštynės tarp jaunuolių kilo po to, kai vyresnysis pasiskundė padažu ant kebabo, rašo sky.com.


Didžiojoje Britanijoje, Nort Šildso mieste gyvenę jaunuoliai iki nelaimės nesutarė jau kurį laiką. E.Žemaitis ant savo motinos jaunėlio brolio pyko už tai, kad šis nedalyvavo jos laidotuvėse.

Tą vakarą, kai įvyko žmogžudystė, vaikinai smarkiai gėrė, o kitą rytą M.Leonavičius buvo rastas negyvas su kakle styrančia šakute.

Per apklausas prieš teismą E.Žemaitis teigė, kad su dėde susimušė dėl to, kad šis pasiskundė dėl aštraus padažo ant sūnėno atnešto kebabo. Jis pripažino, kad keliskart sudavė dėdei, tačiau neigė jį žiauriai mušęs, tuo labiau badęs šakute.

Pasak jaunuolio, po kivirčo jis nuėjęs miegoti į kitą kambarį, o išeidamas iš buto ryte dar matęs M.Leonavičių gyvą.

Be to, E.Žemaitis pasakojo, kad dėdė įsiūčio akimirką laidė replikas apie jo motiną, kuri mirė nuo vėžio pernai balandį. E.Žemaitis neslėpė, kad labai pyko ant dėdės už tai, kad jis nedalyvavo savo sesers laidotuvėse pasiteisindamas tik tuo, kad neturi ką tinkamai apsirengti.

Taip pat teisme paaiškėjo, kad prieš pat nužudymą E.Žemaitis buvo atstumtas mylimos lietuvės merginos.

Iki nelaimės vaikinai Didžiojoje Britanijoje gyveno ketverius metus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min