Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvių Londono Sičio klubas įvertino savo veiklą ir išrinko naują klubo prezidentą

Lietuvių Londono Sičio Klubas
Lietuvių Londono Sičio Klubas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sausio 8 dieną Lietuvių Londono Sičio Klubas (LCLC) susirinko į kasmetinę konferenciją, kurioje buvo apžvelgta 2014-ųjų metų veikla, patvirtinti nauji organizacijos įstatai bei vyko klubo prezidento rinkimai.

Kadenciją baigianti  LCLC prezidentė Viktorija Vasiliauskaitė pristatė 2014-ųjų metų veiklą  ir padėkojo  valdybos narėms Ramintai Dereškevičiūtei, Ramunei Šabanienei ir Vilmai Midverytei bei visiems klubo nariams už labai kokybiškus metus. Metų bėgyje LCLC nariai turėjo galimybę susitikti su Lietuvos politikais, padiskutuoti apie įvykius Ukrainoje su Ed Lucas ir kitais Sičio klubais bei sudalyvauti įvairiuose profesiniuose bei socialiniuose renginiuose.

Ypatingai sėkmingas buvo filantropinės veiklos projektas, kuris šiemet glaudžiai bendradarbiavo su Lietuvos Caritu

Buvo  sėkmingai tęsiama ilgamečio projekto „ UK Big Brother“  veikla, kurio vadžias Agnė Smalakytė ir Gediminas Kiveris kitiems metams perdavė Mariui Raugalui. Ypatingai sėkmingas buvo filantropinės veiklos projektas, kuris šiemet glaudžiai bendradarbiavo su Lietuvos Caritu. Klubo nariai praleido nemažai laiko su vaikais bei padovanojo vaikų dienos centrui labai reikalingas žaliuzes ir kompiuterį.  LCLC filantropinę veiklą 2015 metais kuruos Agnė Smalakytė.

Konferencijos metu vyko klubo prezidento rinkimai. 2015-ųjų metų kadencijai klubo prezidente tapo Vilma Midverytė, kuri paskutinius dvejus metus buvo LCLC valdybos narė bei iždininkė.  Vilma Midverytė gimė Plungėje, užaugo Klaipėdoje, kur mokėsi Ąžuolyno gimnazijoje, vėliau studijavo Rygoje Stokholmo Aukštojoje Ekonomikos Mokykloje ir prieš devynerius metus atvyko į Londoną. Sėkmingai dirbo Londono finansinių paslaugų sferoje Beauchamp Financial Technologies, Linedata ir Citi  kompanijose. Šiuo metu Vilma dirba HSBC banke ir baigia magistro studijas Edinburgo Verslo Mokykloje.

Jau daugiau kaip dešimt metų Vilma aktyviai dalyvauja savanoriškoje veikloje. Dar studijuodama Stokholmo Aukštojoje Ekonomikos Mokykloje Rygoje, ji buvo aktyvi Studentų Asociacijos narė, vėliau tapo Baigusiųjų Asociacijos prezidente. Atvykusi į Londoną, Vilma Midverytė tapo Baigusiųjų Asociacijos bendruomenės atstove Anglijoje ir neseniai lankėsi Moldovoje, kur padėjo suburti panašaus pobūdžio bendruomenę. Vilma taip pat aktyviai dalyvauja “UK Big Brother” projekte ir dalinasi savo patirtimi su jaunesniais projekto dalyviais.

Prezidentė Vilma  Midverytė sieks užtikrinti sėkmingos ir įtakingos LCLC veiklos tęstinumą, palaikys bei vystys klubo ryšius, užtikrins sėkmingą  vykdomų projektų plėtrą bei klubo filantropinę veiklą.

LCLC toliau rengs susitikimus Londone kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį. Kadangi susitikimai vyksta neformalioje aplinkoje, kviečiame  klubo draugus susipažinti ir pabendrauti.

Besidominčius klubo veikla, prašome kreiptis president@litcityclub.co.uk.

Daugiau informacijos apie klubo veiklą galima rasti http://www.litcityclub.co.uk.

 

 

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Londonas
Parašykite atsiliepimą apie 15min