Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 15d. 12:01 , atnaujinta: 2016 sausio 15d. 13:12

Londono lietuvio nužudymo byloje - pirmas įtariamasis

Edgaras-Kondrotas
Nuotr. iš asm. archyvo / Britų policija

Sausio 12 d. Londone pareigūnai rado 28-erių lietuvio Edgaro Kondroto kūną ir pradėjo tyrimą dėl nužudymo. Buvo įtarta, kad vyras mirė po sunkaus sumušimo, kurio metu buvo sunkiai sužeistas šešių užpuolikų. Pareigūnai praneša pateikę pirmąjį kaltinimą byloje, 39-erių Irvingui Makasejevui.

Savo namuose Forest Gate rajone lietuvio kūną aptiko pareigūnai bei netruko mirtį susieti su naktį prieš tai vykusiomis muštynėmis, apie kurias buvo pranešta policijai. Tyrimo metu policija sulaikė penkis įtariamuosius, keturis vyrus ir vieną moterį. Kol kas kaltinimai žmogžudyste pateikti tik vienam suimtųjų - Irvingui Makasejevui.

Nužudyto lietuvio pusbrolis, E. Norvilas, užaugęs kartu su auka Klaipėdoje, tvirtino, kad šeimos nariai sukrėsti ir ieško atsakymo, dėl ko mirė jaunas vyras.

„Mes tenorime sužinoti, kas nutiko. Be atsakymų tegalime tik fantazuoti ir kraustytis iš proto. Edgaras atvyko į Londoną ieškoti geresnio gyvenimo“, – portalui Standard.co.uk sakė aukos pusbrolis.

Jis pranešė šeimai, kad ves savo merginą, nes abu nori sukurti šeimą ir susilaukti vaikų

Nužudytojo giminaitis prisiminė, kad E. Kondrotas pranešė artimiesiems planuojantis vesti merginą, su kuria ilgą laiką bendravo. „Jis pranešė šeimai, kad ves savo merginą, nes abu nori sukurti šeimą ir susilaukti vaikų. Jo gyvenimas nutrūko gerokai per anksti“, – liūdesį tvardė E. Norvilas.

24-erių giminaitis liūdėjo, kad matė pusbrolį labai seniai, mat pats gyvena JAV, tad su giminaičiais susitinka ne itin dažnai. Paskutinį kartą su E. Kondrotu pusbrolis buvo susitikęs prieš šešerius metus, o po to bendraudavo tik internetu.

„Mes visi gyvenome savo gyvenimus. Nuotraukose „Facebook“ paskyroje jis atrodydavo laimingas. Gailiuosi, kad per mažai su juo bendravau ir, gali būti, nepastebėjau, kad jis turi problemų“, – graudinosi lietuvis.

Sužalotas grįžo namo

E. Kondrotas sužalotu pilvu buvo rastas savo namuose, Forest Gate rajone, be sąmonės antradienio popietę. 

Į įvykio vietą iškviesti medikai konstatavo vyro mirtį, o policija penktadienį pranešė nustačiusi vyro mirties priežastį – smūgius į pilvą ir jo tapatybę.

Pradėtas tyrimas dėl nužudymo. Policija įtaria, kad vyras buvo mirtinai sumuštas šešių kitų vyrų. Apie tokį įvykį Leyton High kelyje pareigūnai sužinojo pirmadienį 23.30 val. 

Jau sulaikyti du galimi įtariamieji, jie apklausiami rytų Londono policijos nuovadoje. 

Inspektorius Johnas Marriottas kreipiasi pagalbos į visuomenę prašydamas ką nors žinančius ar mačiusius įvykį apie tai pranešti telefonu 020 8345 3985 arba anonimiškai ir nemokamai telefonu 0800 555 111.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min