Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norvegijoje nužudytos 8-erių Monikos motina: „Kasdien lankau dukters kapą“

Norvegijoje nužudytos Monikos motina Kristina
Vg.no stop kadras / Norvegijoje nužudytos Monikos motina Kristina
Šaltinis: 15min
0
A A

„Kasdien lankau dukters kapą. Sunku, ką aš galėčiau pasakyti? Tačiau vis dar gyvenu“, – norvegų portalui Dagbladet.no teigė Norvegijoje nužudytos 8-erių lietuvės Monikos motina.

„Manau, kad byla turėjo būti atnaujinta anksčiau. Pareigūnai nepadarė visko teisingai, kaip turėjo tai padaryti, bet kiekvienas daro klaidų. Dabar byla, laimei, atnaujinta, ir tikiuosi, kad policija padarys viską, kaip reikia“, – kalbėjo Kristina.

Šiuo metu Kristina gyvena Lietuvoje, tačiau norėtų į Norvegiją sugrįžti vėl dirbti.

Aplankau jos kapą kasdien. Sunku, bet ką galiu pasakyti? Aš vis dar gyvenu ir galiu padaryti, kad kiekviena diena būtų, kiek įmanoma, geriausia, – sakė ji.

„Myliu Norvegiją, man čia patinka ir yra gera. Taigi ruošiuosi grįžti“, – sakė moteris, jau dirbusi Norvegijoje.

Nužudyta jos dukra 8-erių Monika buvo palaidota Lietuvoje.

„Aplankau jos kapą kasdien. Sunku, bet ką galiu pasakyti? Aš vis dar gyvenu ir galiu padaryti, kad kiekviena diena būtų, kiek įmanoma, geriausia“, – sakė ji.

Moteris dėkojo savo advokatui Stigui Nilsenui, kuris prisidėjo prie to, kad byla būtų atnaujinta. Neseniai norvegų spauda atskleidė, kad jis šioje byloje suteikė nemokamų paslaugų už 100 tūkst. kronų.

„Jis buvo neįtikėtinai didelė parama man šiuo klausimu, esu dėkinga jam už viską, ką dėl manęs padarė“, – sakė Kristina.

Pats advokatas tvirtino, kad svarbiausia šiuo atveju atskleisti tiesą.

***

Praėjus daugiau kaip dvejiems metams po to, kai policija nutraukė tyrimą, pripažinusi, kad 8-erių lietuvė Monika pati pasitraukė iš gyvenimo, paaiškėjo, kad ji galėjo būti nužudyta. Suimtas 32-ejų vyras iš Lietuvos, įtariamas žmogžudyste.

Tai – buvęs Monikos motinos Kristinos sugyventinis. Norvegijos tyrėjas, paskatinęs atnaujinti lietuvės Monikos bylą, teigė, kad džiaugiasi, jog nužudytosios motina pagaliau buvo išgirsta. 32-ejų Lietuvos pilietis, kuriam pareikšti įtarimai Norvegijoje nužudžius 8-erių tautietę Moniką, mūsų šalyje yra kalėjęs. Lietuvės Monikos nužudymu įtariamo tautiečio tėvas papasakojo apie sūnaus nusikaltimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min