TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Norvegijoje nužudytos Monikos motina: „Nurimsiu, kai išgirsiu atsakymus apie jos mirtį“

Norvegijoje nužudytos Monikos motina Kristina
Vg.no stop kadras / Norvegijoje nužudytos Monikos motina Kristina
Šaltinis: 15min
0
A A

Norvegų žiniasklaida toliau plėtoja 8-metės lietuvės Monikos nužudymo bylos temą. Nužudytos mergaitės motina Kristina davė interviu portalui Bt.no. Kalbėdama su norvegų leidiniu Kristina prisiminė tą lemtingą dieną, kai bute, kuriame gyveno kartu su dukra, pastaroji buvo rasta negyva.

„Pašaukiau savo draugą ir prisimenu, kad pasakiau: „Radau Moniką. Ji negyva.“ Galų gale atvyko policija. Praktiškai nieko nebepamenu, kas tuomet vyko toliau“, – prisipažįsta moteris.

Ji buvo linksmas vaikas. Negalėjo nustygti vietoje. Ji buvo mano brangenybė, – apie dukrą kalbėjo moteris.

Judrus vaikas

Prisimindama velionę dukrą moteris pasakojo, kad mergaitė mėgo piešti ir žiūrėti televizorių.

„Ji buvo kaip ir dauguma vaikų“, – švelniai nusišypso Kristina.

„Ji buvo linksmas vaikas. Negalėjo nustygti vietoje. Ji buvo mano brangenybė“, – apie dukrą kalbėjo moteris.

Į Bergeną iš Lietuvos Kristina atskrido pirmadienį. Kaip rašo norvegų portalas, šį kartą situacija kitokia, nei tada, kai rugsėjį ji nusprendė išvykti iš Norvegijos. Dabar šalies policija nori kalbėti su ja.

– Ką norėtumėte pasakyti tyrėjui, kurio dėka buvo atnaujintas tyrimas dėl jūsų dukters nužudymo?paklausė norvegų leidinys Kristinos

– Aš noriu jam labai labai padėkoti. Jis juk galėjo tiesiog nesikišti. Aš labai norėčiau su juo susitikti ir jam padėkoti. Taip pat norėčiau padėkoti tiems, kurie mane parėmė, bandant gyventi be dukters.

Yra daug žmonių, kurie man padėjo tuo baisiu metu. Mano advokatas. Mano darbdavys tuo metu. Draugai Norvegijoje. Nežinau, ką būčiau dariusi be jų visų.


– Kas padėtų jums rasti ramybę?

– Geras klausimas. Aš turiu rasti atsakymus į klausimus, kas nutiko Monikai. Tuomet galėsiu pailsėti.

***

Praėjus daugiau kaip dvejiems metams po to, kai policija nutraukė tyrimą, pripažinusi, kad 8-erių lietuvė Monika pati pasitraukė iš gyvenimo, paaiškėjo, kad ji galėjo būti nužudyta. Suimtas 32-ejų vyras iš Lietuvos, įtariamas žmogžudyste.

Tai – buvęs Monikos motinos Kristinos sugyventinis. Norvegijos tyrėjas, paskatinęs atnaujinti lietuvės Monikos bylą, teigė, kad džiaugiasi, jog nužudytosios motina pagaliau buvo išgirsta. 32-ejų Lietuvos pilietis, kuriam pareikšti įtarimai Norvegijoje nužudžius 8-erių tautietę Moniką, mūsų šalyje yra kalėjęs. Lietuvės Monikos nužudymu įtariamo tautiečio tėvas papasakojo apie sūnaus nusikaltimus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min