Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 9d. 14:00

Sudegęs Londono lietuvių naktinis klubas galimai buvo padegtas

Londone dega lietuviams priklausantis naktinis klubas.
Facebook.com / Londone dega lietuviams priklausantis naktinis klubas.

Pirmadienį viename didžiausių Londono naktinių klubų STUDIO 338, kuris priklauso lietuviams, kilo didžiulis gaisras. Aplinkiniuose rajonuose pasklido tiršti juodi dūmai, į ligoninę sraigtasparniu išgabentas sipriai apdegęs jaunas vyras. Iš liepsnų apimto pastato dar spėta išgelbėti keletą žmonių. Pareigūnai įtaria, kad gaisras klube nėra atsitiktinė nelaimė.

Policijai pradėjus tyrimą dėl gaisro, suimta 14 žmonių, įtariant tyčinį padegimą. Apklausti įtariamieji išleisti nepateikus kaltinimų, mat ugniagesiai dar nepaskelbė oficialios gaisro kilimo priežasties.

Liudininkų teigimu, užsiliepsnojus klubui nuo jo stogo turėjo nušokti šeši ten buvę žmonės, įskaitant ir vaiką. Paaiškėjo, kad jiems išsigelbėti padėjo netoliese dirbęs statybininkas.

Į pagalbos šauksmą sureagavęs vyras pirmiausia griebė ant stogo buvusią mažą mergaitę.

Vyras statybininko drabužiais pastatė kopėčias prie degančio pastato ir užlipęs išgelbėjo virš klubo gyvenusią jauną šeimą bei su ja buvusius žmones. Liudininkų teigimu, į pagalbos šauksmą sureagavęs vyras pirmiausia griebė ant stogo buvusią mažą mergaitę. Nukėlęs ją ant žemės statybininkas padėjo likusiems.

Klubo direktorius Danas Perrinas sakė, kad nuostuolius skaičiuoti dar per anksti. Vyro teigimu, kompanijos darbuotojai dar nežino, kurie renginiai bus atšaukti, o kurie galės vykti, kaip suplanuota.

Gaisras, kurį visą naktį gesino 100 ugniagesių, buvo matomas keliolikos kilometrų spinduliu aplink naktinį klubą. STUDIO 338 vadinamas vienu iš didžiausių Londono klubų ir yra įkurtas Kotrynos Milušauskaitės bei jos vyro. Dar šiemet kelių aukštų patalpos buvo suremontuotos, uždengtas naujas stiklinis stogas bei įrengtas lauko paplūdimys. Klubas garsėja didžiausiais ir geriausiais Ibizos stiliaus vakarėliais mieste.

Temos: 2 Londonas Gaisras

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min