Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 balandžio 7d. 23:12

Šuns rasta žmogaus ranka britų policijai padėjo surasti ilgai ieškoto lietuvio kūną

Jurijus Sliachtecovas
Nuotrauka iš Facebook / Jurijus Sliachtecovas

Didžiosios Britanijos policija įminė trejus metus kankinusią 21 m. Lietuvos piliečio Jurijaus Sliachtecovo dingimo mįslę. Tai padaryti jiems padėjo šiurpus šuns radinys. Jis į Dorseto golfo klubą įsikandęs nasruose praėjusią savaitę atsinešė iškastą žmogaus plaštaką, skelbia BBC ir dorsetecho.co.uk.

Pradėjusi paiešką policija netrukus aptiko ir kitų kūno dalių. Tiesa, rasti lavoną nebuvo lengva – jis kabojo 12 m. aukštyje medyje, nuošaliame miške netoli Dorseto golfo klubo.

Po savaitės policija patvirtino, kad kūnas, kurio iš pradžių nebuvo įmanoma atpažinti, yra prieš trejus metus dingusio Lietuvos piliečio J. Sliachtecovo.

Dingo su pasu

Jo paieška buvo pradėta 2011 m. gegužės 1 d., vėliau nutraukta ir vėl atnaujinta prieš metus.

Asmeninio archyvo „Facebook“ nuotr./Jurijus Sliachtecovas
Asmeninio archyvo „Facebook“ nuotr./Jurijus Sliachtecovas

Dėl įvykio bus apklaustas vyriškis, kuris policijai kitą dieną po to, kai šuo rado žmogaus plaštaką, pareigūnams atnešė dar du žmogaus kaulus ir tvirtino juos neseniai radęs. Tačiau kol kas pagrindinė policijos tiriama versija – savižudybė.

Prieš pat dingdamas J.Sliachtecovas savo draugei  Julijai buvo pasakęs, kad ji daugiau niekada jo nepamatys. Sunerimusi mergina ėmė aktyviai ieškoti vaikino, tačiau to padaryti nepavyko. Artimi J.Sliachtecovo draugai manė, kad vaikinas grįžo į Lietuvą, nes paskutinį kartą išeidamas iš namų pasiėmė pasą, bet paliko banko korteles.

Nebepasveikino močiutės

Tačiau į Lietuvą, kur gyvena jo močiutė, vaikinas negrįžo. Jos J.Sliachtecovas nepasveikino ir Motinos dienos proga, nors visada tai darydavo, mat močiutė jam buvo tarsi mama, jį augino.

J.Sliachtecovas Didžiojoje Britanijoje buvo įsikūręs Bornmuto mieste. Jis buvo labai sportiškas: užsiėmė parkūru, dviračių sportu.

Psichologinės pagalbos telefonai
Psichologinės pagalbos telefonai

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min