Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Švedų tyrėjai gavo galimai nuo lietuvių rankų žuvusios Lisos Holm skrodimo rezultatus

Lisa Holm
Lisa Holm
Šaltinis: 15min
0
A A

Švedijos portalas aftonbladet.se dėlioja nepilnametės švedės Lisos Holm žmogžudystės detales. Įrodymai prieš jos nužudymu kaltinamus du brolius lietuvius, kaip teigiama, yra silpni. Šiuo metu švedų pareigūnai gali tyrime pridėti taip trūkstamas svarbias dalis, rašo portalas.

„Mes gavome preliminarią autopsijos (skrodimo – 15min.lt) ataskaitą“, – teigė vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Larsas Goranas Wennerholmas.

Vis dar laukiama kai kurių tyrimų rezultatų, bet dalis jų jau yra gauta.

Nors gavome preliminarią autopsijos ataskaitą, tačiau šį kartą nekomentuosiu, – sakė L.G.Wennerholmas.

„Nors gavome preliminarią autopsijos ataskaitą, tačiau šį kartą nekomentuosiu“, – sakė L.G.Wennerholmas. Jo teigimu, laukiama visos ataskaitos: „Nežinau, kada tiksliai ją turėsime“.

Portalui paklausus, ar jau žinoma L.Holm mirties priežastis, jis teigė nenorintis atsakyti į šį klausimą, kol yra tik preliminari ataskaita.

Pastaroji paruošta, gavus autopsijos rezultatus. Dažnai mirties priežastis įvardijama jau po autopsijos rezultatų, tačiau kartais tenka laukti visų tyrimų rezultatų. Nustatyti tikslią mirties priežastį gali prireikti papildomų tyrimų.

Mano, kad klientas bus paleistas

Jaunesniojo brolio gynėjas Rhomas Ortas sakė, kad nėra susipažinęs su minėta ataskaita. Vis dėlto jis mano, kad jo klientas bus paleistas.

Buvo skelbta, kad abiejų brolių apeliaciniai skundai buvo atmesti ir jie lieka už grotų. Į laisvę išleista tik vieno iš brolių žmona, kuri buvo įtariama neva lietuvių įvykdyto nusikaltimo slėpimu.

Nenatūrali mirtis

Tyrimo detalės kruopščiai slepiamos. Paprastai gerai informuoti šaltiniai policijoje taip pat šį kartą tyli, rašo portalas.

Nekomentuojama ir L.Holm mirties priežastis. Konstatuota tik tai, kad tai – nenatūrali mirtis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min