Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 02 24, 22:15

Už informaciją apie Maldyvuose dingusią nėščią lietuvę vyras pažadėjo 100 tūkst. dolerių atlygį

Už informaciją apie tai, kur gali būti dingusi 33 metų Kanados pilietybę turinti ir Dubajuje gyvenanti Giedrė Vaškytė, jos vyras Parmaras Gursharanjitas Singhas pažadėjo sumokėti 100 tūkst. JAV dolerių, praneša leidinys thenationalnews.com.
Mafušis, Maldyvai
Maldyvai / 123rf.com nuotr.

Aštuntą mėnesį nėščia moteris prapuolė Maldyvuose, kai kartu su vyru ilsėjosi Mamunagau saloje esančiame viešbutyje „Intercontinental Resort“.

Pranešama, kad moteris dingo vasario 13-ąją, praėjus dienai po to, kai pora apsistojo viešbutyje. Vyras aiškina, kad jiedu iš pradžių ilsėjosi prie viešbučio baseino, o vėliau G.Vaškytė nusprendė viena nueiti į paplūdimį paplaukioti ir dingo.

Po penkias dienas trukusių paieškų vietos policija padarė išvadą, kad lietuvė greičiausiai paskendo, bet šeimos nariai su šia versija nesutinka, o vyras mano, kad ji buvo pagrobta. „Štai kodėl mes paskelbėme apie 100 tūkstančių dolerių atlygį už informaciją apie jos buvimo vietą arba pagalbą ją surandant“, – sakė giminaičiu prisistatęs Uday Singhas.

„Ji yra puiki plaukikė ir žinoma atletė. Neįmanoma nuskęsti sekliuose Maldyvų vandenyse. Ir net jeigu ji būtų nuskendusi, po kelių dienų jos kūnas būtų iškilęs“, – pridūrė jis.

Vietos policija pareiškė, kad moters penkias dienas ieškojo bendros Maldyvų kariškių, policijos ir viešbučio personalo pajėgos. Teritorija buvo žvalgoma iš oro, dirbo narai.

„Mūsų tyrimo komanda surinko svarių įrodymų, leidžiančių tikėti, kad ji paskendo jūroje, ir mes neturime jokių įrodymų, leidžiančių galvoti kitaip“, – pareiškė policijos pareigūnai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min