TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Menų spaustuvės kiemelyje per Gatvės muzikos dieną muzikuos aktoriai

Grupė „Liūdni slibinai“.
Viktorijos Daugvilaitės nuotr. / Grupė „Liūdni slibinai“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gatvės muzikos dienos rengėjų iniciatyva gegužės 1-ąją Vilnius jau ketvirtą kartą prisipildys muzikos garsų ir šventinio šurmulio. Pasak šventės iniciatoriaus Andriaus Mamontovo, Gatvės muzikos dienos tikslas – ne tik pripildyti miestą muzikos garsais, bet ir bendrauti, nes tai – bendravimo per muziką diena.

Palaikydami šias idėjas, skirtingų teatrų aktoriai ir šiaip dainuojantys žmonės nusprendė prisijungti prie Gatvės muzikos dienos ir gegužės 1-ąją nuo 13 val. lauks visų mylinčių muziką ir teatrą dainuojančiame kiemelyje – Menų spaustuvėje, Vilniaus senamiestyje, adresu Šiltadaržio skg. 6.

Menų spaustuvės kiemelis Gatvės muzikos dienos žemėlapyje atsiranda pirmą kartą, tačiau atlikėjai, pristatysiantys savo muziką ten, visiems gerai pažįstami. Programą 13 val. pradės Šv. Jonų bažnyčios jaunimo choras, atliekantis daugiausiai modernią gospelo muziką. „Sounds in G“ susibūrė 2004 m. tam, kad mišių metu giedotų šv. Jonų bažnyčioje – ten juos ir dabar galima išgirsti kiekvieną sekmadienį. Choras taip pat koncertuoja ir kitose erdvėse (klubuose, koncertų salėse, renginiuose), yra dalyvavęs įvairiuose festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje (Švedijoje, Vengrijoje, Norvegijoje, Vokietijoje).

14 val. estafetę perims dainuojantys režisieriaus Gintaro Varno auklėtiniai – jaunieji aktoriai, susibūrę į grupę „Stipriai kitaip“. „Stipriai kitaip“ – tai grupės „Suicide dj's“ narių Vido Bareikio, Ainio Storpirščio ir Prano Dapšausko akustinių dainų programa. Išgarsėję tokiais hitais kaip „Stebuklingas šeškas“ ir „Samurajaus dainelė“, puikų humoro jausmą turintys aktoriai dainuodami spėja groti ir pianinu bei trombonu, ką jau kalbėti apie savo tikrąjį pašaukimą – neprilygstamai kurti ypatingą teatrališką atmosferą, kurią tiesiog dievina jų fanai.

Nuo 16 val. spalvingą 40 minučių trukmės koncertą pristatys Aidas Giniotis ir „Atviro rato“ aktoriai. Visada improvizuojantys ir nenuspėjami – kartais mažumėlę lyriški, o kartais – vaikiškai išdykę, „atviraratiečiai“ visuomet pribloškia nuoširdumu ir atvirumu, gebėjimu įtraukti bet kokio amžiaus publiką į gyvą vyksmą.

„Atviras ratas“ sceną užleis scenos senbuviui, aktoriui ir bardui Gediminui Storpirščiui. Gediminas Storpirštis – net tik dainuojantis aktorius. Jis ir teatro pedagogas, dainuojamosios poezijos koncertų organizatorius, dainų autorius ir atlikėjas, jau daugelį metų vaidinantis Jaunimo teatre bei kuriantis muziką spektakliams. Tie, kam teko lankytis spektakliuose „Arklio Dominyko meilė“ ar „Briedis Eugenijus“, patvirtins, jog ši muzika tinka tiek mažam, tiek dideliam.

Gatvės muzikos dienos programą Menų spaustuvėje užbaigs neseniai susibūrusi (bet reitingais jau mėginanti įveikti tokius muzikos korifėjus kaip Džordana Butkutė) grupė „Liūdni slibinai“. Jei jums šių slibinų, besibeldžiančių į liūdną lietuvio sielą, neteko matyti Zitos Kelmickaitės laidoje „Ryto suktinis“ arba jei jums neteko šokinėti viename iš virš 50-ties jų surengtų koncertų – nenusiminkite! Gatvės muzikos diena – tai jūsų galimybė.

Visa dainuojančio Menų spaustuvės kiemelio programa:

13 val. „Sounds in G“ - 30 min.

14 val. „Stipriai kitaip“ - 40 min.

16 val. Koncertuoja „Atviro Rato“ aktoriai - 40 min.

17 val. Aktorius, bardas Gediminas Storpirštis - 30 min.

18 val. „Liūdni Slibinai“ - 60 min.

Adresas: Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6, Vilnius

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min