Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienį Lietuvą valdys gatvės muzika!

Gatvės muzikos dienos akimirka
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Gatvės muzikos dienos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar nusivalėte dulkes nuo savo seno trombono? Ar pirštai vėl įsigudrino greičiau lakstyt gitaros stygomis nei kompiuterio klavišais? Ar bičiuliui brūkštelėjai žinutę, kurioje vietoje tave bus galima rasti grojantį?

Jei planuojate eiti pasiklausyti gatvės muzikantų, ar pagalvojote apie tai, kad reikėtų į kuprinę įsimesti bent seną lūpinę armonikėlę? Žinokite, į šventę galima ateiti su mama, pusbroliu, mylimąja, grupiokais arba augintiniu. Užsukti į info centrą (Coffee Inn), prigriebti žemėlapį ir eiti šventės švęst!

Rekordas

Šeštadienį, gegužės 1 dieną Vilniuje ir dar 43 Lietuvos miestuose nebus ramybės – miestus valdys gatvės muzikantai ir jų muzika! Vilniuje šturmuoti gatves ruošiasi apie 700 – 800 muzikantų (apie 400 užsiregistravusių grupių). O jeigu suskaičiavus kiek rankų visoje Lietuvoje tą dieną gros muzikos instrumentais – ko gero būtų galima patekti ir į rekordų knygą. Bet siekis ne tas.

Idėja

“Gatvės muzikos dienos” iniciatorius ir idėjinis vadas Andrius Mamontovas primena, jog gatvės muzikos šventėje be jau užsiregistravusiųjų lygiai taip pat laukiami ir spontaniškai prisijungsiantys muzikantai. Svarbiausia, jog visi galintys, mokantys, besimokantys, pradedantys, bebaigiantys groti yra pilnateisiai “Gatvės muzikos dienos” dalyviai. Amžiaus cenzo nėra, išsilavinimo patikrinimo nėra, muzikos instrumentų įvairovė neribojama. Yra tik laiko ribos –baigti groti 22 val. bei geranoriškumo ir atidumo prašymas šalia grojančiam kolegai.

Finalas

Visi muzikantai lygiai 20.30 bus laukiami Rotušės aikštėje kur vyks finalinis tradicinis “Gatvės muzikos dienos” ir “Drum2gether” pagrojimas :)

Orai

Šeštadienį prasidės gegužė. Pirmosios šio mėnesio paros numatomos nepastovios su trumpais lietumis. Tiesa, bus šilta, dienomis oro temperatūra sieks 15–20 laipsnių šilumos. Ar galima norėti daugiau?

Temos Muzika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min