Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

2012 metais bus rengiamos povandeninės kelionės į legendinį „Titaniką“

Laivas "Titanikas"
Legalmoviesdownloads.com / Laivas "Titanikas"
Šaltinis: 15min
0
A A

Kitais metais, minint 100-ąsias legendinio laivo nuskendimo metines, bus surengtos turistinės kelionės į Atlanto vandenyno gelmes, kurių metu norintieji galės išvysti 1912 metais balandžio pradžioje nuskendusio laivo liekanas.

Jau šią vasarą rengiamos kelionės metu bendrovė „Deep Ocean Expeditions“ tikisi surinkti maždaug 80 žmonių, kurie ryžtųsi leistis į 4 kilometrų gylį, kad išvystų galutinę istorinio laivo poilsio vietą, – praneša telegraph.co.uk.

Manoma, kad ši kelionė kainuos maždaug 39 tūkst. svarų sterlingų (maždaug 156 tūkst. litų), o iki laivo vienu metu nusileisti galės tik du žmonės. Specialiu povandeniniu laivu nusileisti iki „Titaniko“, kuris buvo atrastas tik 1985 metais, turėtų užtrukti maždaug 2 valandas.

Deja, jau dabar manoma, kad tokia kelionė bus įvertinta neigiamai, kadangi kartu su laivu prieš šimtą metų nuskendo ir 1,517 žmonių, kuriems „Titanikas“ tapo paskutinio poilsio vieta. Negana to, daugelis teigia, kad dėl ankstesnių ekspedicijų legendinis laineris dabar yra šiek tiek apgadintas.

Robas McCallumas, kompanijos „Deep Ocean Expeditions“ vadovas, tikino, jog ši kelionė bus vienintelė: „Mes nežadame tapti kelionių kompanija. Ateinantys metai žymi skaudžias laivo nuskendimo metines, todėl tik tada ir bus galima išvysti legendinio lainerio poilsio vietą“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min