Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 27d. 12:00

Karas po žeme: „Tunelių žiurkės“ – ypatingi Vietnamo karo kariai

JAV seržantas Vietnamo tunelyje ir vietnamiečių karys
Wikimedia Commons nuotr. / JAV seržantas Vietnamo tunelyje ir vietnamiečių karys

Tamsa. Visur tamsa. Kvėpuojate taip, kad pakilusi diafragma per daug nepakeltų jūsų kūno, gulinčio siaurame tunelyje – jei pernelyg dažnai ir giliai kvėpsite, negalėsite šliaužti – pečiai, galva, šonai ir taip remiasi į tunelio sienas bei lubas.

Ant jūsų byra grumstai, pro šalį praropoja delno dydžio šimtakojis Scolopendra subspinipes, kurio įkandimas ganėtinai skausmingas ir gali iššaukti stiprias nepageidaujamas alergines reakcijas. Blausus prožektoriaus spindulys užčiuopia kelis metrus tunelio, kurio gale matyti keli atsišakojimai.

Pasigirsta artėjantis šnaresys. Neįgudusios ausys, kuriose ir taip muša dėl deguonies trūkumo ir streso padažnėjęs širdies plakimas, neatskirs – artėja priešas, nuodingos gyvatės, ar viršuje, netikėtos liūties iššauktas, vandens srautas.

Labai galimas daiktas, kad tai bus priešpaskutinis garsas, kurį jūs išgirsite, nes paskutinis bus – jūsų arba priešo pistoleto šūviai. Šūviai, kurie net sėkmės atveju plėšo jūsų ausų būgnelius, nepaisant pražiotos burnos ir vatos ausyse…

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

13:00
05:27
13:56

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min