TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Milvydas Juškauskas: „Laikas siūlyti asmenį, kuris tinka ir sutinka tapti Lietuvos Karaliumi!“

Milvydas Juškauskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Milvydas Juškauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ginčais su policininkais pagarsėjęs vilnietis Milvydas Juškauskas ragina iki Popiežiaus atvykimo į mūsų šalį išrinkti Lietuvos Karalių ir iš esmės perrašyti viso pasaulio istoriją, atkuriant Sarmatijos Karalystę. Šias grandiozines idėjas teisės aktų žinovas bei istorijos mėgėjas M.Juškauskas viešai reklamuoja ir svetainėje „Youtube“.

Ketvirtadienį naujienų portalo 15min.lt redakcija gavo vilniečio Milvydo Juškausko laišką, kuriame šis įstatymų žinovas ir istorijos mėgėjas dalijasi mintimis apie galimai suklastotus globaliai reikšmingus faktus, džiaugiasi Vilniuje atstatytais Valdovų rūmais ir ragina nedelsiant išsirinkti Lietuvos Karalių.

Milvydo Juškausko pamąstymai

Daugelis pastebime, kad teisės aktais nustatytos pareigos ir teisės neatitinka žmonių lūkesčių.

Lietuvos Karaliaus įstaiga galėtų gerinti teisės aktų atitikimą Visatos Gamtos dėsniams ir prigimtinėms žmonių savybėms.

Nagrinėjant praeities įvykius administracinėse, baudžiamosiose, civilinėse bylose įrodinėjimo priemonių duomenys vertinami pagal tai, ar jie sutampa, ar yra nuoseklūs, ar protu suvokiami.

Vertinamas veiksmų tikslingumas, sąsajos su aplinka.

Panašiai vertinami ir siūlymai teisėkūros veiksmais priimant teisės aktus dėl jų nuostatų įtakos žmonių veiksmams.

Mokslininkų tyrimais ir protu suprantama, kad gimimas žmogaus – prigimtinėmis genų savybėmis sukurtas kūnas su mažomis neįprogramuotomis smegenimis. Žmogus ir smegenys auga. Kad ateityje tikroviškiau suvoktų aplinką, į smegenų neuronų jungtis formuojasi duomenys, gauti per  regos, klausos, skonio jutimo ir kitus aplinkos pojūčius.

Tyrėjai istorijos aiškinimuose aptinka tūkstančius neatitikimų, nesutapimų, prieštaravimų, trūkumų. Istorijos rašytojai ją susirašė iškreiptai, sau ir savo šalims naudingiau. Panašiai, kaip savo veiksmų istoriją skirtingai pasakoja policininkai, vagys ir apvogtieji.

Duomenis gauname iš tėvų, mokyklos, universitetų, žiniasklaidos, interneto, kino, muzikos, reklamų ir kt. Ką pamatome ir išgirstame – išlieka smegenų neuronų jungtyse. Tuo ir vadovaujamės valdydami savo kūnus ir savo veiksmais perduodami duomenis kitiems asmenims.

Kai praeitis pateikiama neteisinga – žmonijos patyrimą žmonės į smegenis įsiaugina iškreiptą. Tie žmonės dėl neteisingo suvokimo ir visą aplinką vertina neadekvačiai. Todėl tikslingas kuo tikroviškesnės istorijos įsisavinimas daugumos smegenyse.

Šimtai tyrėjų istorijos aiškinimuose aptikdavo ir vis dar aptinka tūkstančius neatitikimų, nesutapimų, prieštaravimų, trūkumų.

Kai neteisingi duomenys mažareikšmę veiklą vykdančių asmenų smegenyse – smulkios ir jų klaidos. Net netikroviški duomenys reikšmingus veiksmus vykdančiųjų smegenyse sukuria nelaimes milijonams žmonių.

Daug žmonių kurstomi reikšti nuomones ir komentarus apie tai, ko patys nematė ir netyrė.

Tik sutelkus aktyvius tyrėjus, per dešimtmečius įmanoma atkurti praeities tikrovę.

Norėdamas asmeniškai atrasti milijardams žmonių reikšmingų praeities dalykų neteisingo įauginimo jų smegenyse požymius, rinkau daiktines praeities įrodinėjimo priemones.

Filmavimui teikiau tik dalį turimų įrodinėjimo priemonių ir kalbėjau apie nuosavais daiktais įrodomus požymius. 

Yra akivaizdžių požymių, kad istorijos rašytojai ją susirašė iškreiptai, sau ir savo šalims naudingiau. Panašiai, kaip savo veiksmų istoriją skirtingai pasakoja policininkai, vagys ir apvogtieji.

Žmonijos istorijos žinovai nesutelkti, neaktyvūs, jiems tinkamai nevadovaujama. Tam tikslinga atkurti įstaigą Lietuvos Karaliaus. Ji galėtų vadovauti ir gyventojų smegenų atminties perprogramavimui – įrodytomis, tikroviškesnėmis žiniomis.

Istorijos išsiaiškinimas – mus vienijanti svajonė.

Lietuvos Karalius turėtų teisę vykti į pasitarimus su kitų šalių Karaliais, gauti reikiamų duomenų.

Senus laikus vaizduojančiuose žemėlapiuose nurodyta Sarmatija Europinė. Vėlesnių laikų  žemėlapiuose tose ribose Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Turime žemėlapių su Sarmatija, telikusia panašaus dydžio, kaip dabartinė Lietuva. Lietuvos Karalystė – Sarmatijos teisių paveldėtoja.

Kauno ir Telšių vyskupai pakvietė Vatikano Popiežių atvykti į Lietuvą 2013-aisiais metais.

Lietuvos Karalių išrinkti tikslinga 2012-aisiais, kad vadovautų pasiruošimui sutikti Popiežių.

To paties lygio Vadai susitikę galėtų tartis, kaip per tikėjimų sistemų tarnautojus žmonių smegenis  performuoti tikroviškesniais duomenimis. Taip pat ir kalbant apie turtinius bei mokestinius reikalus.

Lietuvos Karaliui nebus privaloma Vatikano Popiežiaus valia. O pripažinimas bus naudingas abipusiai.

Istorijos išsiaiškinimas – mus vienijanti svajonė.

Valdovų rūmai jau atstatyti.

Laikas siūlyti asmenį, kuris tinka ir sutinka tapti Lietuvos Karaliumi.

Papildyta: Kovo 28 dieną, 11.00 val. surengtoje spaudos konferencijoje buvo pristatytas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK)-Karalystės Atkuriamosios Tarybos veiklos atnaujinimo pradininkų kreipimasis į Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos ir kitų valstybių žmones.

Spaudos konferencijoje dalyvavo Atkuriamosios Tarybos veiklos atnaujinimo pradininkai M.Juškauskas, Aivaras Lileika, Dalė Petraitienė. 

Idėjos aktyvistai visus, gyvenančius istorinėse LDK žemėse, pakvietė atvykti į rugsėjo mėnesį Lenkijoje vyksiantį LDK-Karalystės Tarybos narių atnaujinimo susirinkimą.

VIDEO: Lietuvai Karalius Sarmatijos teisių atstovus 2012 02 01 Milvydas Juškauskas.

VIDEO: M.Juškauskas dėl LDK-Karalystės tikslų pristato Pasaulio žemaičių sueigos vadų pranešimus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min