Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 6d. 22:01

Turtingųjų sekta: neribotas seksas, šimtų apnuodijimas ir lyderis su „Rolls Royce“

Bhagwanas Shree Rajneeshas ir Ma Anand Sheela
Vida Press nuotr. / Bhagwanas Shree Rajneeshas ir Ma Anand Sheela

Jo veidą ant įvairios atributikos turbūt regėjo daugelis. Visame pasaulyje išgarsėjęs ir garbintas dvasinis lyderis iš tiesų buvo nepadoriai turtingas, pinigus ir seksą garbinęs verslininkas. Sekso guru pakrikštytas indas turėjo tiek charizmos ir novatoriškų idėjų, kad visame pasaulyje sugebėjo suburti tūkstantines pasekėjų grupes – vieną didžiausių visų laikų sektų pasaulyje.

Jo kulto uždirbti pinigai skaičiuojami milijardais. Dėl apsigyvenimo jo įkurtose komunose tėvai palikdavo savo vaikus. Pasekėjai įvykdė pirmąjį JAV biologinį teroro išpuolį, o pavaduotojai buvo įkalinti už sunkius nusikaltimus ir tuo metu ilgiausiai besitęsusią šnipinėjimo operaciją.

Laisvą meilę ir seksą skelbęs Bhagwanas Shree Rajneeshas arba Osho, įkūrė religinį judėjimą, prieštaraujantį nusistovėjusioms normoms. Jo idėjos buvo tokios patrauklios, kad prasidėjusi Indijoje sekta netruko išplisti ir kitose šalyse.

Viena iš didžiausių komunų buvo įkurta ir JAV, iš kurių Oshas buvo audringai deportuotas, o jį priimti atsisakė dešimtys šalių. Seksą ir turtus garbinusį mokytoją sekė daugybė išsilavinusių vidurinės ar aukštesniosios klasės žmonių.

Iki šiol veikiantis judėjimas prasidėjo nuo Osho noro skelbti savo novatoriškas idėjas ir priešintis tuo metu tradicinėms Indijos vertybėms. 1971-aisiais jis subūrė keletą sanjasinų (pasekėjų) ir įkūrė „Naujųjų sanjasinų tarptautinį judėjimą“, kuris tapo sektos pradžia.

Išmestas iš visų savo darbų Oshas apsiskelbė dvasiniu mokytoju ir ėmė organizuoti paskaitas, meditacijos stovyklas bei individualius susitikimus su dvasios tobulėjimo ieškančiais tikinčiaisiais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 3 Religija Sekta MAX

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

02:21
08:39
14:28

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min